Szalone zachowanie matki na meczu. Po czasie poznaliśmy powód

9

Nagle mama jednego z młodych hokeistów wskoczyła na bandę ograniczającą boisko i miała dużo do powiedzenia sędziom. Nagranie incydentu zdobyło popularność w Internecie.

Szalone zachowanie matki na meczu. Po czasie poznaliśmy powód
Incydent w czasie meczu hokeja (Twitter, World Hockey Raport)

Do nietypowego zdarzenia doszło we Francji. Mecz młodych hokeistów, którzy dopiero marzą o zrobieniu kariery, nie przyciągnął dużego zainteresowania. Trybunka znajdowała się tylko po jednej stronie lodowiska i byli na niej głównie rodzice zawodników.

Nie oznacza to, że mecz przebiegł w spokojnej atmosferze. Mama jednego ze sportowców przeżywała podekscytowana wydarzenia w hali. Jedna z pozornie nieistotnych sytuacji spowodowała wybuch emocji.

Widzka postanowiła wskoczyć na bandę ograniczającą boisko i wykrzykiwała coś do stojącego w pobliżu sędziego. Ten postanowił zachować profesjonalizm i zamiast reagować na incydent za plecami, skoncentrował się na obserwowaniu kolejnej akcji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Sytuacja została początkowo źle zrozumiana. Wydawało się, że mama młodego sportowca ma pretensje o decyzje podejmowane przez sędziego. Było jednak trochę inaczej - postanowiła ona zwrócić uwagę na to, że gra toczy się pomimo zatrzymania zegara. Nagranie potwierdza, że miała rację, choć niekoniecznie musiała reagować tak żywiołowo.

I co z tego, że zegar nie działa? To nie daje żadnego prawa do odwracania uwagi sędziego lub narażanie się na niebezpieczeństwo przez wspinanie się po bandach. Chyba ludzie tego nigdy nie zrozumieją - to tylko hokej - napisał w komentarzu na Twitterze Kevin Cottrell.
"Właśnie dlatego rodzice dzieci-graczy powinni być zmuszani do siedzenia w ostatnim rzędzie. Jeżeli zbliżą się do pierwszego rzędu, powinni być natychmiast wyproszeni z budynku i zdyskwalifikowani do końca sezonu" - zaproponował Ronald Mears.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić