LAK| 

Bieniuk na rajskich wakacjach. Partnerka pokazała romantyczną fotkę

22

Jarosław Bieniuk z rodziną udał się na egzotyczne wakacje. Na wyjeździe jest także Zuzanna Pactwa, partnerka byłego reprezentanta Polski. Wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie, które wzbudziło spore zainteresowanie fanów.

Bieniuk na rajskich wakacjach. Partnerka pokazała romantyczną fotkę
Bieniuk z partnerką (Instagram)

Jarosław Bieniuk z zawodu jest piłkarzem. Przez 6 lat grał nawet w barwach Polski. Szerszą popularność przyniósł mu jednak dopiero związek z Anną Przybylską. Kiedy aktorka zmarła w 2014 roku, świat sportowca legł w gruzach.

Od 2014 roku Bieniuk samodzielnie wychowuje trójkę dzieci ze związku z Anną Przybylską. Po śmierci aktorki co prawda nie zamknął się na nowe uczucia, ale nie potrafił znaleźć kogoś na stałe.

Od jakiegoś czasu Bieniuk spotyka się z modelką Zuzanną Pactwą. Z pewnością jest ona doskonale kojarzona przez widzów programu "Żony Hollywood". Do tej pory Pactwa mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Poznanie Bieniuka wiele jednak zmieniło w jej życiu.

Romantyczne wakacje

Jarosław Bieniuk z rodziną udał się na egzotyczne wakacje. Tam też jest Zuzanna Pactwa. Para wypoczywa w Jordanii. Udali się obejrzeć Petrę, ukryte w skałach miasto, które należy do nowych siedmiu cudów świata. Stamtąd też celebrytka pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Odsłoniła plecy, a pozuje na tle magicznego miejsca. Na jej Instagamie jest też wspólne zdjęcie z Bieniukiem.

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie - dodała taki opis.

Fani są zachwyceni. "Ale pięknie", "Miłość", "Powodzenia" - takie komentarze pojawiły się w komentarzach. Swoją opinię zostawiła także Natalia Siwiec, Miss Euro 2012, która napisała krótko: "Ale czad".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić