Bokser z Ukrainy miał walczyć w Polsce. Został cofnięty na lotnisku

Podczas gali Babilon Boxing Show w Żyrardowie walczyć miał Jarosław Petryczenko. Bokser nie mógł jednak wydostać się z Ukrainy.

Bokser z Ukrainy miał walczyć w Polsce. Został cofnięty na lotnisku
Bokser z Ukrainy miał walczyć w Polsce. Został cofnięty na lotnisku (Materiały prasowe)

Prezydent Władimir Putin w czwartek nad ranem ogłosił rozpoczęcie operacji wojskowej na Ukrainie. Wybuchy słychać było w Kijowie, Odessie czy Charkowie. Rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało, że celem ataku jest infrastruktura wojskowa, obiekty obrony przeciwlotniczej, lotniska wojskowe oraz lotnictwo Ukrainy.

W piątek jest jeszcze gorzej. W stolicy Ukrainy i we Lwowie władze ogłosiły alarm przeciwlotniczy i wezwały mieszkańców do udania się do najbliższych schronów. Do miasta dotarli Rosjanie.

Wielu mieszkańców zostaje i deklaruje gotowość do walki, podczas gdy inni uciekają z kraju samochodami i pociągami. Wykluczone jest przemieszczenie się drogą lotniczą, bowiem część lotnisk została zbombardowanych i ruch powietrzy został zablokowany.

Bokser nie dotarł do Polski

W piątek w Żyrardowie odbędzie się gala Babilon Boxing Show. W ostatniej chwili w karcie walk doszło do zmiany.

Z powodu wojny na Ukrainie Jarosław Petryczenko nie mógł pojawić się w Polsce i zawalczyć z Damianem Kiwiorem. Ukrainiec w czwartek rano został ewakuowany z lotniska w Kijowie.

Wojna na Ukrainie trwa i niszczy życie milionom Ukraińców. Żołnierze Federacji Rosyjskiej atakują miasta na terenie całego kraju, powodując ogromne zniszczenia. Ukraińcy nie pozostają im jednak dłużni i nie poddają się w walce o wolność.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: To się nazywa gest! Gwiazda sportu pochwaliła się luksusowym prezentem
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić