Robert Czykiel| 
aktualizacja 

"Bolały nawet...". Krzysztof Diablo Włodarczyk zakażony koronawirusem

4

Koronawirus nikogo nie oszczędza, a kiedy już dopadnie, to ostro daje w kość. Przekonał się o tym Krzysztof Włodarczyk, który opowiedział o swoich objawach.

"Bolały nawet...". Krzysztof Diablo Włodarczyk zakażony koronawirusem
Krzysztof Włodarczyk ma koronawirusa (ONS, Pawel Kibitlewski)

Krzysztof Włodarczyk wszystkim jest doskonale znany. To zawodowy pięściarz, który w przeszłości w swoim fachu był mistrzem świata. Okazuje się, że i jego dopadł koronawirus.

Krzysztof Włodarczyk ma koronawirusa

39-latek cały czas jest w treningu, więc mogłoby się wydawać, że wysportowany organizm łagodniej przejdzie zakażenie Covid-19. W przypadku "Diablo" nie było najgorzej, ale i tak dość mocno odczuł objawy.

- Po prostu nie mam smaku i węchu. Przez trzy dni byłem obolały i towarzyszył temu ból głowy oraz stan podgorączkowy. Bolały mnie nawet powieki - mówi pięściarz w rozmowie z PAP.
Zobacz także: Szczepionka na COVID. Prof. Simon o wysokiej skuteczności szczepionki Moderny

Włodarczyk, widząc objawy, zdecydował się zrobić test. Wynik był pozytywny, a więc teraz 39-latek musi odbyć kwarantannę, zanim wróci na salę treningową. Na to już czeka z niecierpliwością.

Polak od prawie roku nie boksuje, ale to ma się niebawem zmienić. Na początku 2021 roku Włodarczyk ma walczyć z Tommym McCarthym o europejski pas EBU.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić