Antonina Jazińska| 
aktualizacja 

Piotr Adamczyk w kolejce po test na koronawirusa. Przyłapali go fotoreporterzy

47

Pandemia koronawirusa daje wszystkim się we znaki, również aktorom. Niektórzy już przeszli COVID-19, a część wciąż się go obawia i wykonuje testy. Piotr Adamczyk stał w takiej kolejce po test aż kilka godzin.

Piotr Adamczyk w kolejce po test na koronawirusa. Przyłapali go fotoreporterzy
Piotr Adamczyk długo czekał na test na koronawirusa (ONS.pl)

Branża kulturowa bardzo mocno odczuwa pandemię koronawirusa. Na planach zdjęciowych wszyscy członkowie ekipy filmowej są regularnie badani i testowani. Dystans, dezynfekcja i maseczki na stałe zagościły także na planach seriali. Dobrze o tym wie Piotr Adamczyk, który jakiś czas temu rozpoczął pracę na planie serialu "Lepsza Połowa".

Fotoreporterzy "Faktu" ostatnio przyłapali aktora czekającego w długiej kolejce po test na obecność koronawirusa. Zauważono go przed punktem diagnostycznym na warszawskim Służewcu, wyglądał na cierpliwego.

Zobacz także: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

"Sobota, godzina 11:10, Piotr Adamczyk ustawia się swoim autem w kolejce do badań na koronawirusa. W aucie spędzi jeszcze dwie godziny i do punktu poboru wymazu dotrze dopiero o godzinie 13:11" - relacjonuje tabloid, dołączając zdjęcia aktora w kolejce.

Na jednym ze zdjęć widać, jak już wykonywany jest test, lekarze pobierają wymaz z nosogardzieli. Pozostaje mieć nadzieję, że wynik testu Piotra Adamczyka będzie negatywny i aktor wróci spokojnie do dalszej pracy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić