Boniek podszczypał Lewandowskiego. "Coś się u pana Kapitana zmieniło?"

4

Zbigniew Boniek w sobotę opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym podszczypał Roberta Lewandowskiego. Chodzi o młodych polskich zawodników.

Boniek podszczypał Lewandowskiego. "Coś się u pana Kapitana zmieniło?"
Zbigniew Boniek podszczypał Roberta Lewandowskiego (Newspix, LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / newspix.pl)

W 2017 roku w Polsce odbyły się piłkarskie mistrzostwa Europy do lat 21. Wówczas dużo mówiło się o tym, czy Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński powinni wzmocnić młodzieżową kadrę. Przeciwny takiemu rozwiązaniu był m.in. Robert Lewandowski.

Milik, Zieliński i spółka powinni zrezygnować z występu na ME U-21 2017. Dziwię się, że piłkarz, który znajduje się w reprezentacji A, jest brany pod uwagę w kontekście tych mistrzostw - mówił wówczas najlepszy polski piłkarz.

Tymczasem Czesław Michniewicz powołał do pierwszej reprezentacji kilku młodzieżowców, a dwóch z nich zdecydował się zwolnić na meczu kadry U-21 z reprezentacją Niemiec. Chodzi o Sebastiana Walukiewicza i Jakuba Kiwiora. Dla młodzieżowej drużyny będzie to istotne spotkanie w kontekście awansu na kolejne Euro U-21.

Po tej decyzji Zbigniew Boniek opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym podszczypał Lewandowskiego.

Kiedyś Kapitan wmówił Zielińskiemu i Milikowi, ze nie ma zjazdu z pierwszej reprezentacji do U-21. Była szansa na historyczny wynik i emocje podczas Euro w Polsce. Coś się u pana Kapitana zmieniło? - zapytał Boniek na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Warto dodać, że Michniewicz zwolnił do U-21 dwóch młodzieżowców. Postanowił, że z seniorską reprezentacją do końca zgrupowania zostaną Nicola Zalewski i Jakub Kamiński. Kadrę Michniewicza w czerwcu czekają jeszcze trzy mecze w ramach Ligi Narodów.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić