Mateusz Domański
Mateusz Domański|

Bundesliga. Piłkarz przekroczył wszelkie granice. "Idź pierd*** swoją babcię*

3

Zawodnik Schalke 04 Gelsenkirchen zdecydowanie przesadził. Chyba zapomniał, że spotkanie jego zespołu z Borussią Dortmund rejestrują kamery i mocno zaatakował przeciwnika.

Todibo (po prawej) rzucił skandaliczne słowa w kierunku rywala
Todibo (po prawej) rzucił skandaliczne słowa w kierunku rywala (PAP)

Do skandalicznych zdarzeń doszło w 23. minucie spotkania. Wówczas kamery wychwyciły, jak obrońca Schalke Jean-Clair Todibo ostro zaatakował Erlinga Haalanda z Borussii Dortmund. Rzucił w jego kierunku wulgarne słowa.

Idź pierd** swoją babcię - takie słowa padły z ust Todibo.

Na boisku zrobiło się zamieszanie. Zawodnicy obu ekip próbowali uspokoić całą sytuację, a norweski piłkarz wyglądał na mocno zmieszanego. Ostatecznie sędzia nie sięgnął po żółtą kartkę. Niewykluczone, że nie słyszał skandalicznej odzywki.

Haaland nie wdawał się w dyskusje z rywalem. 13 minut po tym wybryku przeciwnika zdobył bramkę. Todibo natomiast został zmieniony w trakcie przerwy. Oficjalnym powodem była kontuzja.

Borussia pokazała moc

Dortmundczycy nie pozostawili najmniejszych złudzeń i pewnie pokonali Schalke 04 Gelsenkirchen w pierwszym meczu po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Pojedynek zakończył się rezultatem 4:0 na korzyść Borussii.

Worek z bramkami rozwiązał wspominany już Haaland. Jego trafienie padło w 29. minucie. Później na listę strzelców wpisali się jeszcze Raphael Guerreiro (45., 63. min) i Thorgan Hazard (48. min). W barwach BVB całe spotkanie rozegrał reprezentant Polski Łukasz Piszczek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.