Była gwiazdą mundialu w RPA. Teraz uderza w "miss mundialu" w Katarze

11

Larissa Riquelme 12 lat temu została okrzyknięta "najpiękniejszą fanką" mundialu w RPA. Publicznie obiecywała, że rozbierze się i przebiegnie nago, pomalowana jedynie w czerwone, białe i niebieskie barwy, jeśli Paragwaj wygra puchar FIFA. Podczas mundialu w Katarze wciąż kibicuje i nie zgadza się z pochlebnymi opiniami na temat Ivany Knoll. Na Twitterze napisała, co o niej sądzi.

Była gwiazdą mundialu w RPA. Teraz uderza w "miss mundialu" w Katarze
Larissa i Ivana (Instagram)

Na Mistrzostwach Świata w RPA Larissa Riquelme z Paragwaju wywołała ogromną sensację. Piękna kibicka przyciągnęła uwagę mediów dzięki niezwykłej urodzie i skąpym strojom. Kobiety z całego świata kopiowały jej styl i charakterystyczny sposób noszenia telefonu - między piersiami.

Najpiękniejsze wśród fanek

Larissa publicznie obiecywała, że rozbierze się i przebiegnie nago, pomalowana jedynie w czerwone, białe i niebieskie barwy, jeśli Paragwaj wygra puchar FIFA. Jednak reprezentacja jej kraju dotarła tylko do ćwierćfinału, gdzie została pokonana przez Hiszpanię.

Na początku grudnia Larissa opublikowała kilka Twettów na temat Ivany Knoll, która jest uznawana za najpiękniejszą kibickę mundialu w Katarze. Paragwajka nie ukrywa, że nie zgadza się z wieloma pochlebnymi opiniami. Przypomniała także, że to ona niejako przetarła szlak kibicce Chorwacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Premia za mundial. Pytamy o konsultacje w resorcie finansów
Nikt nie może zastąpić królowej. Wielu przeszło przez ten sam scenariusz, ale nikt nie przeszedł do historii! - napisała na Twitterze.

Wiele osób zwróciło uwagę, że przez Larissę przemawia zwykła zazdrość. 37-latka powiedziała, że nie jest zazdrosna i chce jedynie przypomnieć wszystkim, kto jako pierwszy zasłynął w mediach dzięki kibicowaniu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
To się nazywa arogancja, a twój czas minął. Chorwatka jest lepsza, zdecydowanie.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
O tak... w tamtym momencie nikt nie mógł Cię przewyższyć..cały świat się uśmiechał na Twój widok..
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Nie ma porównania! - czytamy w komentarzach na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić