Modelka wreszcie ukarana? Katarczyk tylko się pogrążył

152

Ivana Knoll z Chorwacji została okrzyknięta "najseksowniejszym kibicem mundialu" i trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie. Jednak w Katarze wywołała niemały skandal, ponieważ jej stroje są niezgodne z lokalnymi zasadami. Pewien katarski przedsiębiorca zapewnił nawet, że Chorwatkę już spotkała surowa kara.

Modelka wreszcie ukarana? Katarczyk tylko się pogrążył
Kibicka z Chorwacji wywołała skandal na mundialu. (Instagram)

Ivana Knoll z Chorwacji zrobiła furorę w trakcie mundialu w Katarze. Okrzyknięto ją "najseksowniejszym kibicem na mundialu". Wszystko za sprawą odważnych kreacji, w których pojawia się na trybunach. Knoll nie przejmuje się zakazami i restrykcjami związanymi z ubiorem, które panują w Katarze.

Chorwatka oburzyła Katarczyków

Nie jestem muzułmanką. Jeśli my w Europie respektujemy hidżab i nikab to inni też muszą respektować nasz styl życia, naszą religię i strój - powiedziała w rozmowie z agencją PA.

Modelka i była miss jest w ostatnich dniach jeszcze popularniejsza. Media społecznościowe obiegły zdjęcia Katarczyków, którzy widząc Chorwatkę zaczęli robić jej zdjęcia. Na Zachodzie wywołało to powszechną wesołość. W pewnym momencie żartów nie wytrzymał katarski przedsiębiorca, który bezskutecznie próbował przekonać internautów, że uchwyceni na zdjęciach mężczyźni robili modelce zdjęcia, ponieważ byli oburzeni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zagraniczna prasa komentuje odpadnięcie Polaków. "Tajemniczy Lewandowski"
Tylko dla twojej informacji: robią zdjęcie nie dlatego, że im się podoba, ale dlatego, że nie podoba im się sposób, w jaki jest ubrana. To ze względu na naszą kulturę. Można to potwierdzić u każdego Katarczyka. Prawdopodobnie chcieli ją zgłosić - napisał Muhammad Al-Dżufairi, katarski coach motywacyjny, trener, przedsiębiorca i autor 68 książek.

Dzień później Katarczyk podał link do artykułu, z którego miało wynikać, że modelkę już spotkały konsekwencje. W artykule niesławnego rosyjskiego portalu rt napisanym po arabsku nie ma żadnej wzmianki o ewentualnej karze. Autor tekstu zaznaczył jedynie, że strój Knoll nie jest zgodny z obowiązującymi w Katarze zasadami i że ona sama przyznała, że nie posiada strojów, które mogłyby być zaaprobowane przez katarski rząd.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To oznacza, że Ivana prawdopodobnie nie musi martwić, a jedyna kara, jaka ją spotka to potępienie ze strony Katarczyków. Modelka nie zamierza zmieniać swojego stylu i twierdzi, że wszyscy ją uwielbiają. Swoimi spostrzeżeniami na Instagramie. Tam też dodała relacje, na której widać jak grupa mężczyzn z różnych państw czeka w kolejce, żeby zrobić sobie zdjęcie z piękną Chorwatką.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić