Była mistrzyni świata wejdzie do klatki. Chce walczyć z Jasiem Kapelą

25

Podczas sobotniej gali PRIME 3: Street Fighter ogłoszono pojedynek, który odbędzie się podczas czwartej edycji. Do klatki wejdzie była mistrzyni świata w boksie.

Była mistrzyni świata wejdzie do klatki. Chce walczyć z Jasiem Kapelą
Ewa Piątkowska wejdzie do klatki (WP Pilot, Screen)

Ewa Piątkowska już w lutym 2021 roku miała wejść do świata freak fightów. Była mistrzyni świata miała zadebiutować w barwach organizacji MMA-VIP, ale wówczas na przeszkodzie stanęła jej kontuzja.

Kwestia pierwszej walki w MMA mocno odsunęła się w czasie, ale wszystko wskazuje na to, że dojdzie skutku. Już nie w MMA-VIP, a w barwach organizacji PRIME Show MMA. Walka Piątkowskiej ogłoszona została podczas sobotniej gali organizowanej przez federację Kasjusza Życińskiego.

Piątkowska ma wejść do walki 26 listopada w Szczecinie. Jej rywalką będzie Anna Andrzejewska - zawodniczka sportów sylwetkowych, która ma już za sobą debiut w klatce.

Andrzejewska ma być dla Piątkowskiej jedynie pierwszą przeszkodą. Plany byłej mistrzyni świata w boksie są znacznie szersze.

Podpisałam kontrakt z federacją i przyszłam tu, żeby wyczyścić podwórko freak fightowe. Jest dużo walk, które chce stoczyć - Jaś Kapela, Nitro, Lil Masti - wymieniła.

Piątkowska uszczypliwie odniosła się też do Ewy Brodnickiej - byłej pięściarki zawodowej, która również zdecydowała się na freak fighty. W debiucie przegrała ze wspomnianą Lil Masti.

Na razie przynosi nam wstyd we freak fightach. Postaram się to naprawić dla boksu - skomentowała Piątkowska.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ to zrobił! Ten film ma ponad 800 tys. wyświetleń
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić