Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Stonoga wyzywa na pojedynek Murańskiego! "Taki kozak jesteś?"

3
Podziel się:

Czy to będzie kolejne wielkie show?! Zbigniew Stonoga po raz kolejny podszczypał Jacka Murańskiego. Teraz wyzwał go na pojedynek, co ogłosił oficjalnie na Instagramie. "Zapraszam cię do ringu" - zaznaczył w nagraniu.

Stonoga wyzywa na pojedynek Murańskiego! "Taki kozak jesteś?"
Zbigniew Stonoga (Instagram)

Zbigniew Stonoga był jednym z gości gali Prime Show MMA 3, która była rozgrywana w Radomiu. Z trybun obserwował m.in. walkę w budce telefonicznej. Organizatorzy postanowili po raz pierwszy w Polsce przetestować taki format. Weszli do niej Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak i Jakub Lasik. "Kamerzysta" nie zmęczył się zbytnio i szybko uporał się z rywalem.

Stonoga podczas gali świetnie się bawił. Nagrał nawet wideo, w którym po raz kolejny odniósł się do Jacka Murańskiego. Tym razem wysłał w świat bardzo konkretny przekaz.

Odważna deklaracja Stonogi

Stonoga na Instagramie postanowił rzucić wyzwanie Jackowi Murańskiemu!

To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu tu się zmierzymy - powiedział w nagraniu.

To już kolejny raz, jak Stonoga zaczepia Murańskiego. Wcześniej też o nim mówił w mało przyjazny sposób.

Jakiś tam pan Murański? Ja nawet nie wiem, kto to jest. Ale bardzo proszę widzowie o przekazanie panu Murańskiemu, żeby koncertowo, najlepiej na Facebooku i YouTubie pocałował mnie w dupę po prostu - twierdził.

Warto dodać, że na poniedziałkowej konferencji przed Fame MMA 16 poznaliśmy szczegóły tego wydarzenia. Przede wszystkim ogłoszono pełną kartę walk. Jednym ze spotkań, które może najbardziej zainteresować publiczność będzie walka Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem.

Przypomnijmy, że Jacek Murański oprócz starcia z Arkadiuszem Tańculą na gali Fame MMA 15 miał zmierzyć się z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. Do walki jednak nie doszło. Wszystko ze względu na stan zdrowia 53-latka po pierwszym pojedynku.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Refleksja
2 miesiące temu
Wrogiem Polski i Polaków nie jest tvn tylko kościół katolicki, bo kościół to wysłannik obcego Państwa czyli Watykanu i działa w interesie Watykanu i kosztem Polski i to między innymi on wywołał wojnę Polsko-Polską, czyli podział na tzw,, prawdziwych Polaków " i ,, antypolaków". Kościół mówi to czego jego szef Watykan nakazuje i co jest wygodne dla Watykanu a nie dla Polski. Kościół miesza się w politykę i politycy wszystko muszą robić pod dyktando kościoła po drugie w kościele kapłan słówko powie i nie potrafiący samodzielnie myśleć głosują tak jak ksiądz powie i tak kościół manipuluje narodem i skubie Polskę z kasy jak drób. I tak Watykan rządzi Polską za pomocą kościoła. Kościół katolicki ma siedzibę i szefa w Watykanie. Kościół, pis, konfederacja i inne konserwatywno religijne środowiska wygadują, że każdy o innym światopoglądzie niż prawicowo katolicki oraz innego wyznania niż katolicyzm nie jest Polakiem (co z tego że urodził się w Polsce i mieszka w niej od urodzenia i nie wstydzi się swojego pochodzenia). A czy dzielenie obywateli danego kraju na prawdziwych Polaków i antypolaków jest dobre dla narodu? i czy skłócanie i dzielenie narodu na lepszy sort i gorszy sort poprzez podział na prawdziwych Polaków i antypolaków aby na pewno jest patriotyczne? Tadeusz Rydzyk z nadajnikami na Uralu powiedział, że,, świeckie prawo to bezprawie a świecka władza (np król czy prezydent) to żadna władza oraz o ludziach innego wyznania niż katolicyzm i tych o innym światopoglądzie niż prawicowo katolicki nazwał Rydzyk niepolskimi Polakami.
Warszawa
2 miesiące temu
Wpiszcie sobie na YouTube cypis feat stonoga arka Jarka. Hit prawdziwych miastowych!
Souza
2 miesiące temu
To on nie siedzi....?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić