LAK| 

Stonoga wyzywa na pojedynek Murańskiego! "Taki kozak jesteś?"

10

Czy to będzie kolejne wielkie show?! Zbigniew Stonoga po raz kolejny podszczypał Jacka Murańskiego. Teraz wyzwał go na pojedynek, co ogłosił oficjalnie na Instagramie. "Zapraszam cię do ringu" - zaznaczył w nagraniu.

Stonoga wyzywa na pojedynek Murańskiego! "Taki kozak jesteś?"
Zbigniew Stonoga (Instagram)

Zbigniew Stonoga był jednym z gości gali Prime Show MMA 3, która była rozgrywana w Radomiu. Z trybun obserwował m.in. walkę w budce telefonicznej. Organizatorzy postanowili po raz pierwszy w Polsce przetestować taki format. Weszli do niej Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak i Jakub Lasik. "Kamerzysta" nie zmęczył się zbytnio i szybko uporał się z rywalem.

Stonoga podczas gali świetnie się bawił. Nagrał nawet wideo, w którym po raz kolejny odniósł się do Jacka Murańskiego. Tym razem wysłał w świat bardzo konkretny przekaz.

Odważna deklaracja Stonogi

Stonoga na Instagramie postanowił rzucić wyzwanie Jackowi Murańskiemu!

To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu tu się zmierzymy - powiedział w nagraniu.

To już kolejny raz, jak Stonoga zaczepia Murańskiego. Wcześniej też o nim mówił w mało przyjazny sposób.

Jakiś tam pan Murański? Ja nawet nie wiem, kto to jest. Ale bardzo proszę widzowie o przekazanie panu Murańskiemu, żeby koncertowo, najlepiej na Facebooku i YouTubie pocałował mnie w dupę po prostu - twierdził.

Warto dodać, że na poniedziałkowej konferencji przed Fame MMA 16 poznaliśmy szczegóły tego wydarzenia. Przede wszystkim ogłoszono pełną kartę walk. Jednym ze spotkań, które może najbardziej zainteresować publiczność będzie walka Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem.

Przypomnijmy, że Jacek Murański oprócz starcia z Arkadiuszem Tańculą na gali Fame MMA 15 miał zmierzyć się z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. Do walki jednak nie doszło. Wszystko ze względu na stan zdrowia 53-latka po pierwszym pojedynku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić