LAK| 

Były piłkarz zatrzymany. Poważne oskarżenia, grozi mu odsiadka!

5

Krzysztof S., były kapitan Arki Gdynia, został we wtorek zatrzymany - donosi serwis meczyki.pl. Jest podejrzewany o popełnienie tzw. zbrodni vatowskiej, za co grozi mu nawet 25 lat więzienia. W czwartek ma zapaść decyzja ws. tymczasowego aresztu.

Były piłkarz zatrzymany. Poważne oskarżenia, grozi mu odsiadka!
Krzysztof Sobieraj / foto: Anna Klepaczko (WP SportoweFakty)

Szokujące doniesienia nt. Krzysztofa S., byłego kapitana Arki Gdynia. Okazuje się, że były kapitan i trener gdyńskiego zespołu jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa. Portal meczyki.pl informuje, że ma to związek ze śledztwem dotyczącym grupy przestępczej zajmującej się wyłudzeniami podatku VAT i wystawianiem fałszywych faktur na prace i usługi, które nie były wykonane. S. miał z tego tytułu uzyskiwać korzyści majątkowe.

Grozi mu odsiadka

Okazuje się, że sprawa jest bardzo rozwojowa i może nie zatrzymać się na jednym byłym piłkarzu. S. miał bowiem oferować faktury na "prace i usługi", które w końcu nie były wykonane, byłym zawodnikom tego klubu.

S. usłyszał już zarzut popełnienia tzw. zbrodni vatowskiej, za co grozi mu nawet do 25 lat pozbawienia wolności - donosi dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

W czwartek ma zostać podjęta decyzja ws. tymczasowego aresztu dla byłego piłkarza Arki Gdynia.

S. to były kapitan żółto-niebieskich. W koszulce Arki zostawił sporo zdrowia, ponieważ wybrano go nawet do 11-stki 90-lecia. Karierę piłkarską zakończył w maju 2018 roku. Natychmiast rozpoczął pracę szkoleniową. Od sierpnia 2018 do marca 2019 r. samodzielnie prowadził Ogniwo Sopot. Później był asystentem Leszka Ojrzyńskiego w Wiśle Płock oraz Aleksandara Rogicia w Arce Gdynia.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić