o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Cała prawda o Kamilu Stochu. Zdradził tajemnicę ze szkoły

3
Podziel się

Kamil Stoch jest wspaniałym sportowcem i świetnym mężem. W czasach szkolnych potrafił jednak uciekać z lekcji. Ujawnił gdzie chodził podczas wagarowania.

Cała prawda o Kamilu Stochu. Zdradził tajemnicę ze szkoły
Cała prawda o Kamilu Stochu. Zdradził tajemnicę ze szkoły (Instagram, Instagram)
bEiVZwyd

Kamil Stoch to wzór do naśladowania dla wszystkich sportowców. Mimo wielu sukcesów wciąż cechuje go wielka ambicja, nigdy nie osiadł na laurach i codziennie stara się być lepszym zawodnikiem.

33-latek z Zakopanego jest wielkim mistrzem, ale w czasach młodości był takim samym chłopakiem jak jego rówieśnicy. Chodził do szkoły i czasami zdarzały mu się także wagary.

bEiVZwyf
Raz jak poszliśmy na wagary ze szkoły, oczywiście nie działo się to często, bo prawie wcale, ale kilka razy się zdarzyło podczas naszej edukacji. Gdzie poszli wtedy skoczkowie? Na skocznię! - śmiał się Stoch.

Polski skoczek narciarski w czwartym odcinku "Kamil Stoch - Moja Historia", który był emitowany na antenie Eurosportu, zdradził kilka innych kulis z swojego szkolnego życia. Jak się okazuje, był jeden przedmiot, który wychodził mu bardzo dobrze.

Z angielskiego nie byłem kiepski. To był przedmiot, który w miarę dobrze mi wychodził. Przetrwałem to wszystko - dodaje.
bEiVZwyl

Kibice kochają Stocha. Skoczek popularny na Instagramie

Polski sportowiec cieszy się dużą popularnością. Jego konto na Instagramie śledzi blisko 390 tysięcy użytkowników. 33-latek regularnie dzieli się z fanami swoimi najciekawszymi momentami z życia.

Zobacz także: Adam Małysz wpadł na świetny pomysł. "Musiał mnie do tego przekonać"
bEiVZwyG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Kibic
4 miesiące temu
A propos Stocha znowu na YouTube jest pokazany Jego niewykończony dom w Zębie oczywiście z komentarzem o wielkiej urodzie tego obiektu. Pisze bez cienia złośliwości to jest koszmarek typowo podhalański . Podobny tylko o wiele mniejszy jest niedaleko Jaszczurowki. Każdy ma swój gust tylko po co wypisywać głupoty o urodzie tego domostwa. Oczywiście niech Im się tam jak najlepiej mieszka . Pozdrawiam 👋👋
Cccc
4 miesiące temu
E=mc2 musisz znać co to masa i ile wynosi i czym jest czas. Autor książki Atlantyda iluzja. Piszę Atlantyda nie miała czasu nie używała czasu. I pokazuję inny wzór na obliczenie energii. Czy to koniec wzoru Albert Einstein?
mag
4 miesiące temu
Lubię typka :D
bEiVZwyH
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić