Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Panie Szpilka, gdzie jest obiad?! Tak traktuje go teraz narzeczona

36
Podziel się:

Partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk zaczyna robić karierę w FAME MMA. Po zwycięstwie w debiutanckiej walce polski bokser musi pogodzić się ze zmianami w swoim domu.

Panie Szpilka, gdzie jest obiad?! Tak traktuje go teraz narzeczona
Nowa rola w życiu Artura Szpilki. Tego się nikt nie spodziewał. (Instagram)

Narzeczona Artura Szpilki zadebiutowała na Fame MMA 9, a jej rywalką była Kamila Smogulecka. Kamila Wybrańczyk przygotowania do pojedynku wzięła na poważnie i imponowała przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Ostatecznie bez problemu pokonała swoją rywalkę.

Bokser zjawił się na gali i spod klatki dopingował narzeczoną. Bardzo mocno przeżywał debiut ukochanej, a po walce musiał pogodzić się ze chwilowymi zmianami w swoim życiu, co dokładnie udokumentował w mediach społecznościowych. Zrobił to jak zwykle w bardzo humorystyczny sposób.

Trochę się u nas pozmieniało od czasu debiutu Kamili w MMA - napisał pod filmikiem, na którym Wybrańczyk trzyma wygrany puchar i upomina się o obiad. To trzeba zobaczyć!

Wybrańczyk znów będzie walczyć. Będzie hit

Wybrańczyk nie będzie miała dużo czasu na odpoczynek, gdyż już niedługo rozpoczyna treningi do kolejnej walki. Podczas FAME MMA 10 jej rywalką będzie Marta Linkiewicz, a stawką pojedynku będzie pas.

Linkiewicz wyzwała Wybrańczyk już wcześniej. Narzeczona Artura Szpilki przystała na ofertę walki. Jednak zdecydowała się na operację, przez co wszystko odwlekło się w czasie. Ostatecznie postanowiono, że w debiucie Wybrańczyk zmierzy się z Zusje i tak też się stało.

Zobacz także: Norman Parke w Fame MMA? Jest odpowiedź KSW!
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
Garus
rok temu
Ajajaj Ajtuj! Ajajaj!!
123456
rok temu
Żenada
gość
rok temu
teraz ona kasę zarabia to i stawia warunki ciekawe kiedy go rzuci lub pobije hahahahaha
Piotrek M
rok temu
po prostu rewelacja - cos niesamowitego - jak ja teraz zasne - powstancie narody z kolan Szpilkowo nadchodzi - celebryci hahaha
Poka
rok temu
Stanowski jest tu ?
Ajtuj
rok temu
Ajtuj nawet obiadu nie umie zrobić
Goryl
rok temu
Wszystkich hejterow boli, że ktoś sobie radzi w życiu, i jest szczęśliwy. Nie rozumiem o co tak naprawdę chodzi. Gość osiągnął wiele więcej, niż siedzenie przed kompem, i szydzenie z kogoś tylko dlatego że, nic mi nie zrobi bo jestem anonimowy.Bierzcie przykład że Szpili i Kamili... Odrobinę dystansu... Bo popękacie z dumy!!!
Krezus
rok temu
Kim dla tego portalu jest Artur Szpilka,że piszecie o nim codziennie??????????????????? Nie ma innych sportowców, bardziej utytułowanych i wartościowych?????? Ogarnijcie się. Jeśli On Was tak zachwyca, stwórzcie fanklub. Nas natomiast te Wasze wypociny w ogóle nie interesują. To jest chore !!!!!!!
ech
rok temu
nie wiadomo które z nich ładniejsze
PANI.OCHUJA
rok temu
Czesc, mam na imie Kamila Wybranczyk. Szukam faceta do zrobienia kotleta i wyczyszczenia patelachy. Napisz! Nazwa artykulu u gory!
Xxx
rok temu
Za niedługo go zostawi :)
gość
rok temu
Obiad? A z miękkiej szyjki nie chce.
Normalny
rok temu
Poziom polskich celebrytów i to czym sobą reprezentują zbliża się do poziomu kozy/piwnicy - aż szkoda rodzić dzieci...
Marcin
rok temu
Jaka gwiazda taka zona. Moze lepiej niech ona sie nie odzywa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić