Panie Szpilka, gdzie jest obiad?! Tak traktuje go teraz narzeczona

39

Partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk zaczyna robić karierę w FAME MMA. Po zwycięstwie w debiutanckiej walce polski bokser musi pogodzić się ze zmianami w swoim domu.

Panie Szpilka, gdzie jest obiad?! Tak traktuje go teraz narzeczona
Nowa rola w życiu Artura Szpilki. Tego się nikt nie spodziewał. (Instagram)

Narzeczona Artura Szpilki zadebiutowała na Fame MMA 9, a jej rywalką była Kamila Smogulecka. Kamila Wybrańczyk przygotowania do pojedynku wzięła na poważnie i imponowała przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Ostatecznie bez problemu pokonała swoją rywalkę.

Bokser zjawił się na gali i spod klatki dopingował narzeczoną. Bardzo mocno przeżywał debiut ukochanej, a po walce musiał pogodzić się ze chwilowymi zmianami w swoim życiu, co dokładnie udokumentował w mediach społecznościowych. Zrobił to jak zwykle w bardzo humorystyczny sposób.

Trochę się u nas pozmieniało od czasu debiutu Kamili w MMA - napisał pod filmikiem, na którym Wybrańczyk trzyma wygrany puchar i upomina się o obiad. To trzeba zobaczyć!
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wybrańczyk znów będzie walczyć. Będzie hit

Wybrańczyk nie będzie miała dużo czasu na odpoczynek, gdyż już niedługo rozpoczyna treningi do kolejnej walki. Podczas FAME MMA 10 jej rywalką będzie Marta Linkiewicz, a stawką pojedynku będzie pas.

Linkiewicz wyzwała Wybrańczyk już wcześniej. Narzeczona Artura Szpilki przystała na ofertę walki. Jednak zdecydowała się na operację, przez co wszystko odwlekło się w czasie. Ostatecznie postanowiono, że w debiucie Wybrańczyk zmierzy się z Zusje i tak też się stało.

Zobacz także: Norman Parke w Fame MMA? Jest odpowiedź KSW!
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić