aktualizacja 

"Chcecie, żebym ugryzł medal?". Ta fotka bije rekordy na Twitterze

0

Jego otwartość i pasja sprawiają, że kibicuje mu mnóstwo Polaków. Mackenzie Boyd-Clowes zdobył brąz w mikście w skokach narciarskich i zamieścił zdjęcie, które wywołało spore poruszenie. Pozytywnie!

"Chcecie, żebym ugryzł medal?". Ta fotka bije rekordy na Twitterze
Kanadyjski mikst w skokach narciarskich (Instagram)

Na ten sukces warto było czekać. Mackenzie Boyd-Clowes skakał w Vanncouver, Soczi, Pjongczangu i startuje teraz w Pekinie. Do tej pory najlepszy rezultat osiągnął kilka dni temu w konkursie na normalnej skoczni. Był 16.

Kanadyjczyk ma ogromne poczucie humoru. Dystans do świata i samego siebie jest jego wizytówką w sieci. Jest chyba najaktywniejszym skoczkiem na Twitterze na świecie. Dzieli się z fanami krótkimi przemyśleniami. Również takimi pomiędzy... seriami.

Kanadyjczyk osiągnął największy sukces w karierze. W poniedziałek podczas konkursu mikstów sięgnął po brązowy medal. Było w tym trochę szczęścia, bo najtrudniejsi rywale byli karani za niedozwolone kombinezony. Natomiast Kanadyjczycy wykorzystali to bezbłędnie.

We wtorek była ceremonia medalowa. szczęśliwy Mackenzie Boyd-Clowes odebrał historyczną nagrodę. Relacjonował cały dzień na Twitterze. W końcu zamieścił fotkę z medalem. Na twarzy ma co prawda maskę, ale po oczach widać, że musi być pod nią uśmiechnięty.

"Chcecie, żebym ugryzł medal? Lol, ale on jest wykonany z metalu!" - napisał na Twitterze, nawiązując do zawodników, którzy gryzą swoje zdobycze.
Zobacz także: Aleksandra Król miała jechać po medal. "Taki sposób motywacji na niektórych działa"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić