aktualizacja 

Wpadka w DD TVN. Runęli o ziemię

153

Joanna Jędrzejczyk w sobotę (24.02) była gościem programu "Dzień Dobry TVN". W trakcie swojej wizyty postanowiła zademonstrować na prowadzącym Damianie Michałowskim jedną z metod obalenia. Nie wszystko poszło jednak po jej myśli, co udowadnia filmik, który obiegł media społecznościowe.

Wpadka w DD TVN. Runęli o ziemię
Moment upadku Joanny Jędrzejczyk i prowadzącego DD TVN (Licencjodawca, Instagram "Dzień Dobry TVN")

Joanna Jędrzejczyk swoją ostatnią walkę stoczyła w czerwcu 2022 roku, gdy została znokautowana przez Zhang Weili. Chociaż od tego czasu nie pojawiła się w oktagonie, nadal prowadzi aktywne życie i regularnie trenuje. Podczas sobotniej wizyty w programie "Dzień Dobry TVN" postanowiła pokazać, że nie zapomniała jeszcze, na czym polegają sztuki walki.

Internet obiegło nagranie przedstawiające jej próbę wykonania rzutu na prowadzącym program Damianie Michałowskim. Jędrzejczyk obróciła dziennikarza tak, że stała do niego plecami i mocno chwyciła go za ramię. Po chwili wykonała akcję, w efekcie której sama wylądowała na ziemi.

Na podłodze rozłożono bowiem maty, co miało złagodzić upadek Michałowskiego. Gdy Jędrzejczyk szykowała się już do wykonania rzutu, te nagle rozjechały się pod jej nogami, a była mistrzyni UFC wylądowała na ziemi razem z dziennikarzem TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Padło pytanie o sędziów. Szef KSW mocno odpowiada przed walką Adamek - Chalidow

Trzeba przyznać, że zarówno Jędrzejczyk, jak i Michałowski z dużym dystansem przyjęli całą sytuację. Oboje przez chwilę leżeli obok siebie na ziemi, zanosząc się ze śmiechu. Jędrzejczyk szybko stanęła na nogi, a akcja w jej wykonaniu spotkała się z żartobliwymi komentarzami innych przebywających w studiu osób.

Nie róbcie tego w domu! - podpisano nagranie dokumentujące wpadkę Jędrzejczyk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Joanna Jędrzejczyk po zakończeniu sportowej kariery podjęła się wielu nowych inicjatyw. W 2024 roku weźmie m.in. udział w popularnej trasie "Please. Stand Up". Nie ulega wątpliwości, że komiczna sytuacja w studiu TVN może stać się przedmiotem wielu żartów, którymi zawodniczka będzie mogła raczyć na scenie swoich fanów.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić