"Chłop bez honoru". Mocne słowa o gwieździe Fame MMA

8

Podczas gali Fame MMA 17 Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzył się z Kamilem Łaszczykiem. Sporo mówi się o tym, że może pomiędzy nimi dojść do rewanżu, choć niczego jeszcze nie potwierdzono. "Szczurek" postawił swoje warunki, a także w mocnych słowach wypowiedział się o potencjalnym przeciwniku.

"Chłop bez honoru". Mocne słowa o gwieździe Fame MMA
Padły mocne słowa w kierunku Amadeusza Roślika (Instagram)

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Fame MMA. Zadebiutował już podczas drugiej edycji tej gali, w październiku 2018 roku, pokonując Sylwestra Tkocza.

Przy okazji ostatniego wydarzenia miał stoczyć podwójną walkę wieczoru. Najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Do skutku doszedł tylko pierwszy pojedynek. Z powodu doznanych obrażeń lekarze nie dopuścili go do drugiej walki, co wywołało falę spekulacji.

Tymczasem sporo mówi się o tym, że może dojść do jego rewanżu z Kamilem Łaszczykiem. Do ich pojedynku doszło na gali Fame MMA 17, która odbyła się 3 lutego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap

Górą okazał się Łaszczyk. Dopiero w trzeciej rundzie, w dodatku pod jej sam koniec, zasypał swojego przeciwnika gradem ciosów, po którym sędzia przerwał pojedynek. O możliwy rewanż został zapytany w jednym z ostatnich wywiadów. Wypowiedział się także na temat "Ferrariego" - nie przebierał przy tym w słowach.

Będzie duża walka Ferrariego? Rywal nie wyklucza takiego rozwiązania

Nie mówię nie. Lubię się sprawdzać, lubię wyzwania. W boksie od dłuższego czasu nie mogę dostać większego wyzwania, a bardzo bym chciał. Jakbym miał więcej czasu na przygotowania do walki, to na pewno jeszcze lepiej bym wypadł - mówił w rozmowie z ringpolska.pl.

- Jakby miał jaja, to by poszedł w K-1. Dla mnie to jest faja, bo nie zmienił pseudonimu (Władca piekieł - dop. KOZ). Chłop bez honoru - wypalił na temat rywala.

Póki co Łaszczyka będzie można zobaczyć podczas gali MB Boxing Night. 8 lipca we Wrocławiu zmierzy się z Martinem Parlagim.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić