LAK| 

Chłopak córki Małysza wrzucił wspólne zdjęcie. Błyskawiczna reakcja Izabeli

117

W ostatnim czasie głośno jest o Karolinie Małysz. Córka słynnego skoczka narciarskiego wyjechała nad Adriatyk. Para nie tylko zwiedza piękna miejsca, ale też pracuje. Partner Karoliny wrzucił do sieci wspólne zdjęcie, które skomentowała Izabela Małysz.

Chłopak córki Małysza wrzucił wspólne zdjęcie. Błyskawiczna reakcja Izabeli
Karolina Małysz ze słynnym tatą, Adamem Małyszem (Instagram)

Karolina Małysz z pewnością mogłaby żyć z popularności swojego ojca. Po raz kolejny udowadnia jednak, że jest osobą niezwykle ambitną. Zdecydowała się na podjęcie pracy za granicą. Karolina Małysz studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nie chce jednak ciągle być na utrzymaniu rodziców. Wraz ze swoim ukochanym, Kamilem, wyjechała do pracy.

Izabela Małysz komentuje

Para wybrała Chorwację. To właśnie tutaj zakochani spędzali ubiegłoroczne wakacje. Tym razem nie przyjechali jednak wylegiwać się na słońcu. Oczywiście zwiedzają piękne miejsca, ale też pracują.

Córka Adama Małysza nie zdradziła, czym zawodowo się zajmuje. Pokazała za to zdjęcie znad Morza Adriatyckiego. Fotografia została zrobiona w miejscowości Primosten.

Partner Karoliny wrzucił do sieci wspólne zdjęcie. Widzimy na nim, jak córka Adama Małysza całuje go w policzek, a w tle jest piękny krajobraz Dalmacji. Fotka może robić wrażenie.

"Jo i Mycha" - podpisał narzeczony Karoliny Małysz.

Długo nie trzeba było czekać na reakcję rodziców Karoliny. Izabela dodała komentarz. "Fajno" ta Mycha, chociaż Ty i widok też niczego sobie" - napisała żona Adama Małysza, dorzucając ikonkę serduszka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić