aktualizacja 

Chorwatka chodzi tak po Katarze. "Halo, policja"

390

Była Miss Chorwacji Ivana Knoll naraziła się Katarczykom i może zostać surowo ukarana. Modelka opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym paraduje po stolicy Kataru w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. W komentarzach wylała się na nią fala krytyki.

Chorwatka chodzi tak po Katarze. "Halo, policja"
Chorwacka modelka Ivana Knoll naraziła się wielu Katarczykom (Instagram, Ivana Knoll)

Ivana Knoll została niedawno okrzyknięta najpiękniejszą piłkarską fanką na mistrzostwach świata w Katarze. Chorwacka modelka naraziła się jednak ostatnio wielu osobom. W czwartek 24 listopada opublikowała bowiem odważny film, na którym paraduje po Dosze jedynie w stroju kąpielowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Obejrzyj także: Są nagrania! Tak zachowywali się jeszcze przed sensacyjnym triumfem

"Najpiękniejsza piłkarska fanka" pokazała się w Katarze w stroju kąpielowym

Była Miss Chorwacji zwróciła na siebie uwagę już w środę, kiedy to udała się na mecz z Marokiem w obcisłym stroju w biało-czerwoną szachownicę. W takim patriotycznym kostiumie kibicowała chorwackim piłkarzom. Szybko okrzyknięto ją "najpiękniejszą fanką mundialu w Katarze".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W czwartek modelka postanowiła jednak podnieść ciśnienie wielu osobom. Zapraszając na swój występ w niemieckiej telewizji, opublikowała na Instagramie film, na którym występuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Na nagraniu widać, jak przechadza się katarskim wybrzeżem o zachodzie słońca.

Oglądajcie mnie jutro o 17:00 w programie Taff show na kanale Pro Sieben – napisała pod fotografią.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Chorwacka modelka rozzłościła Katarczyków. "Powinnaś się wstydzić"

Chorwatka naraziła się w ten sposób piłkarskim fanom z krajów muzułmańskich. Może także spotkać ją surowa kara. Tego typu stroje są bowiem w Katarze nielegalne.

Oczekujemy, że goście (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) będą okazywać szacunek wobec naszej kultury poprzez unikanie nieodpowiednich strojów w miejscach publicznych. Zaleca się, aby mężczyźni i kobiety mieli zakryte ramiona i kolana – podkreślały władze kraju przed rozpoczęciem mundialu.

Swoje oburzenie wyraziła także pod wpisem na Instagramie część komentujących. – Powinnaś szanować naszą religię i nasz kraj – zwróciła się do modelki jedna z osób.

Powinnaś się tego wstydzić – dodała kolejna.
Halo, policja w Katarze? – napisał jeszcze inny komentujący.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić