Cisza przed burzą. Wielki ostatni raz Artura Szpilki

26

Wielkimi krokami zbliża się pożegnalna walka Artura Szpiki w formule bokserskiej. Pięściarz zgłasza gotowość i nie może doczekać się pojedynku.

Cisza przed burzą. Wielki ostatni raz Artura Szpilki
Cisza przed burzą. Artur Szpilka gotowy na wyzwanie (Instagram)

Po raz ostatni w ringu Artur Szpilka pojawił się w ringu w marcu 2020, kiedy w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Sergieja Radczenkę. Potem miał przymusową przerwę z powodu operacji barku.

Od dłuższego czasu Szpilka jest zdrowy i co najważniejsze, przygotowany do kolejnego wyzwania. W styczniu pięściarz odbył obóz przygotowawczy w Szklarskiej Porębie. Jak sam zapowiada, nie może doczekać się kolejnej walki.

Nie mogę się doczekać powrotu na ring... ale na razie cisza, cisza przed burzą? - napisał w mediach społecznościowych Szpilka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Artur Szpilka w ringu. Znamy rywala

Wszystko wskazuje na to, że rywalem Szpilki będzie Łukasz Różański. Początkowo walka miała odbyć się w kategorii ciężkiej, teraz będą musieli zmieścić się w limicie 101,6 kilogramów.

Tak naprawdę to pas WBC International jest piątym najważniejszym w zawodowym boksie. Czekamy na ruch ze strony WBC, ale daję 95 procent szans na to, że stawką tej walki będzie wspomniany tytuł - powiedział promotor Andrzej Wasilewski dla "Super Expressu".

Walka Szpilki powinna odbyć się w kwietniu. Później bokser prawdopodobnie podpiszę umowę z organizacją MMA.

Zobacz także: Trening mięśni Kegla. Jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić