"Co jest grubasie?". Trener bez pardonu o zawodniczce FAME MMA

11

Marta Linkiewicz wraca do treningów, a to oznacza, że już niedługo zobaczymy ją w klatce. Po wakacjach ma nad czym pracować, co szybko zauważył jej trener.

"Co jest grubasie?". Trener bez pardonu o zawodniczce FAME MMA
"Co jest grubasie?". Trener bez pardonu o zawodniczce FAME MMA (Instagram)

Marta Linkiewicz jest jedną z największych gwiazd FAME MMA. Może liczyć na duże grono fanów, na samym Instagramie śledzi ją 1,3 miliona użytkowników. W ostatnim czasie skupiła się głównie na wakacjach. Na swoim Instostrories relacjonowała między innymi wyjazd do Grecji.

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Linkiewicz prawdopodobnie wróci do walki w FAME MMA jeszcze w tym roku, a to oznacza, że musi wziąć się za ciężkie treningi.

Trenerem Linkiewicz jest Norbert Daszkiewicz, który także jest czynnym zawodnikiem. Niedawno wygrał swój kolejny pojedynek podczas Armia Fight Night. Teraz może skupić się na trenowaniu i już szybko określił, że czeka ich spore wyzwanie. "Co jest grubasie?

" - powiedział wprost do gwiazdy FAME MMA.

Od wulgaryzmów do treningów

Przemiana Marty Linkiewicz to jedna z najbardziej efektownych historii polskiego show-biznesu. Jeszcze niedawno była znana głównie ze swojego imprezowego stylu życia, a teraz posiada mistrzowski pas FAME MMA.

Jej ostatni pojedynek z Kamilą Wybrańczyk podczas gali FAME MMA 10 zdecydowanie mógł się podobać. Zawodniczki nawet przez chwilę nie oszczędzały się w oktagonie. Przez 9 minut walki to była prawdziwa wymiana ciosów i zaspokoiła apetyty nawet najbardziej wybrednych fanów.

Zobacz także: Olimpiada w Tokio przed nami. Korzeniowski obstawia medalistów
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić