Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Szarwark
|

Stanowski robi zbiórkę na klub. Co za kwota!

5
Podziel się:

Klub sportowy sterowany przez fanów? To wkrótce może się wydarzyć w klubie Krzysztofa Stanowskiego, KTS Weszło. Fani już zadeklarowali olbrzymie wsparcie pieniężne.

Stanowski robi zbiórkę na klub. Co za kwota!
Krzysztof Stanowski (YouTube.com)

To może być Football Manager na żywo. A przynajmniej tak deklaruje klub KTS Weszło, który w przyszłym sezonie występował będzie w lidze okręgowej. To kibice-akcjonariusze mają mieć wpływ na kluczowe decyzje, stanowić komitet transferowy i wspólnie prowadzić zespół do kolejnych sukcesów.

W tym celu wkrótce zostanie uruchomiona zbiórka crowdfundingowa, podczas której emitowane będą akcje KTS Weszło. Już teraz kibice mogą zadeklarować, ile potencjalnie są gotowi zainwestować w klub. Póki co ponad 5,5 tysiąca kibiców zadeklarowało wpłaty na łączną sumę przekraczającą 10 milionów złotych. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie, nawet jeśli część z nich zrezygnuje z inwestycji, gdy to już będzie możliwe.

Działalność KTS Weszło ma opierać się na trzech filarach: drużynie piłkarskiej, akademii futbolu dla dzieci i młodzieży oraz centrum sportowym. I to właśnie w te trzy obszary zainwestowane zostaną środki ze zbiórki. Klub już teraz szuka gruntu pod budowę ośrodka sportowo‑edukacyjnego dla amatorskich i profesjonalnych sportowców.

Krzysztof Stanowski angażuje społeczność

Klub KTS Weszło należy do dziennikarza i jednego z założycieli Kanału Sportowego, Kanału Sportowego, Krzysztofa Stanowskiego. Stanowski od lat angażuje społeczność w różne akcje - głównie charytatywne. Niedawno przeprowadził 24-godzinny program na YouTube, w którym zebrał ponad 300 tysięcy na rzecz potrzebujących.

O Stanowskim zrobiło się również głośno za sprawą często kontrowersyjnych opinii, wykraczających poza świat sportu. To on stał się twarzą walki przeciwko ustawie reprograficznej. Wraz z dziennikarzem Robertem Mazurkiem napisał tomik poezji - “Kmioty Polskie”.

Zobacz także: Olimpiada w Tokio przed nami. Korzeniowski obstawia medalistów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
1245
rok temu
Co innego deklaracje a co innego wpłacanie żywej gotówki. Myśle że realnie 10 procent deklaracji będzie miało pokrycie we wpłatach.
jaa
rok temu
Stanoooooooooooski!
Pier Dijon
rok temu
Wspaniały człowiek Polacy dajcie mu kase
Dumny Gey
rok temu
nie wpłacajcie! on współpracuje z TVP i Orlenem!
chyba kupie
rok temu
a dlaczego nie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić