o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Szarwark
|

Stanowski robi zbiórkę na klub. Co za kwota!

5
Podziel się

Klub sportowy sterowany przez fanów? To wkrótce może się wydarzyć w klubie Krzysztofa Stanowskiego, KTS Weszło. Fani już zadeklarowali olbrzymie wsparcie pieniężne.

Stanowski robi zbiórkę na klub. Co za kwota!
Krzysztof Stanowski (YouTube.com)
bEpDDogl

To może być Football Manager na żywo. A przynajmniej tak deklaruje klub KTS Weszło, który w przyszłym sezonie występował będzie w lidze okręgowej. To kibice-akcjonariusze mają mieć wpływ na kluczowe decyzje, stanowić komitet transferowy i wspólnie prowadzić zespół do kolejnych sukcesów.

W tym celu wkrótce zostanie uruchomiona zbiórka crowdfundingowa, podczas której emitowane będą akcje KTS Weszło. Już teraz kibice mogą zadeklarować, ile potencjalnie są gotowi zainwestować w klub. Póki co ponad 5,5 tysiąca kibiców zadeklarowało wpłaty na łączną sumę przekraczającą 10 milionów złotych. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie, nawet jeśli część z nich zrezygnuje z inwestycji, gdy to już będzie możliwe.

bEpDDogn

Działalność KTS Weszło ma opierać się na trzech filarach: drużynie piłkarskiej, akademii futbolu dla dzieci i młodzieży oraz centrum sportowym. I to właśnie w te trzy obszary zainwestowane zostaną środki ze zbiórki. Klub już teraz szuka gruntu pod budowę ośrodka sportowo‑edukacyjnego dla amatorskich i profesjonalnych sportowców.

Krzysztof Stanowski angażuje społeczność

bEpDDogt

Klub KTS Weszło należy do dziennikarza i jednego z założycieli Kanału Sportowego, Kanału Sportowego, Krzysztofa Stanowskiego. Stanowski od lat angażuje społeczność w różne akcje - głównie charytatywne. Niedawno przeprowadził 24-godzinny program na YouTube, w którym zebrał ponad 300 tysięcy na rzecz potrzebujących.

O Stanowskim zrobiło się również głośno za sprawą często kontrowersyjnych opinii, wykraczających poza świat sportu. To on stał się twarzą walki przeciwko ustawie reprograficznej. Wraz z dziennikarzem Robertem Mazurkiem napisał tomik poezji - “Kmioty Polskie”.

Zobacz także: Olimpiada w Tokio przed nami. Korzeniowski obstawia medalistów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpDDogO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
1245
2 dni temu
Co innego deklaracje a co innego wpłacanie żywej gotówki. Myśle że realnie 10 procent deklaracji będzie miało pokrycie we wpłatach.
jaa
2 dni temu
Stanoooooooooooski!
Pier Dijon
2 dni temu
Wspaniały człowiek Polacy dajcie mu kase
bEpDDogP
Dumny Gey
2 dni temu
nie wpłacajcie! on współpracuje z TVP i Orlenem!
chyba kupie
2 dni temu
a dlaczego nie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić