LAK| 

Co łączy Lewandowskiego i Najmana? Będziecie zaskoczeni

25

Marcin Najman weekend spędził w rodzinnym gronie. Na Instagramie pokazał zdjęcia córki, ale też żony, co nie zdarza mu się robić za często. Kim jest Julita, ukochana zawodnika MMA i celebryty? Okazuje się, że para ma tę ważną datę jak u Lewandowskich!

Co łączy Lewandowskiego i Najmana? Będziecie zaskoczeni
Marcin Najman (Twitter.com)
- Zdrowie najbliższych to największe szczęście jakie może nas spotkać. Cieszmy się chwilami i doceniajmy je. Dobrego weekendu dla Was - napisał Marcin Najman na Instagramie.

Były zawodnik MMA wrzucił do sieci kilka zdjęć z rodzinnego weekendu. Najman pokazał na fotkach córkę, ale też piękną żonę Julitę, co nie zdarza mu się robić za często. Na Instagramie mężczyzna rzadko pokazuje swoją ukochaną.

Kim jest ukochana Najmana?

O żonie Marcina Najmana niewiele wiadomo. Julita Januszko, bo takie nazwisko nosiła przed ślubem, jest o dziewięć lat młodsza od ukochanego. Pochodzi z Ełku. "Gazeta Krakowska" informuje, że żona byłego pięściarza studiowała hotelarstwo i turystykę.

O związku Najmana z Januszko zaczęło się mówić w 2011 roku. Jak podają media, już rok później, w czerwcu, para zaręczyła się. Okazuje się, że parę połączył... boks.

- Poznaliśmy się na gali. Boks łączy ludzi. Gala była akurat w jej mieście, w Ełku. Była ring girl. Nie wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówił Najman w wywiadzie dla kanału "Pyta Nie Błądzi" w serwisie YouTube.

"Gazeta Krakowska" donosi, że 22 czerwca 2013 roku na Jasnej Górze odbył się ślub Marcina Najmana i Julity Januszko. Uroczystość połączona była z chrztem ich córki Weroniki, która urodziła się cztery miesiące wcześniej.

Data jak u... Lewandowskich

22 czerwca 2013 roku cała Polska była jednak skupiona na innym ślubie, pary sportowców. Prawdziwym hitem jest fakt, że Najman i Januszko pobrali się w tym samym dniu, co... Anna i Robert Lewandowscy. Mało kto o tym wie!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić