Co to miało być? Dwa razy wbiegał na boisko i... palił marihuanę

1

Podczas rozgrywek stanu Pernambucano w Brazylii spotkanie Clube Nautico Capibaribe ze Sport Recife zostanie dwukrotnie przerwane. Wszystko z powodu wizyty kibica, który postanowił dopuścić się skandalicznego zachowania na boisku.

Na zdjęciu: kibic na meczu w Brazylii (Twitter)

Co jakiś czas głośno jest o nietypowych wydarzeniach w Brazylii. Nieco ponad miesiąc tego głośno było o skandalu, do którego doszło po meczu Sport Recife - Fortaleza. Otóż autokar piłkarzy gości został zaatakowany przez kibiców, po którym sześciu zawodników trafiło do szpitala (więcej TUTAJ).

Tym razem ponownie doszło do incydentu w wyżej wspomnianym kraju i co ciekawe również podczas meczu zespołu Sport Recife. Tym razem jednak do sytuacji doszło podczas rozgrywek stanu Pernambucano.

W finale play-offów ma miejsce rywalizacja wyżej wspomnianego klubu z Clube Nautico Capibaribe. Podczas pierwszego spotkania Sport Recife zwyciężyło 2:0, a głośno jest o jednym z kibiców, który dwa razy na krótko przerwał mecz.

W ciągu dziesięciu minut fan zameldował się na boisku dwukrotnie i najpierw postanowił... wciągać nosem kokainę, którą posiadał w butelce. Natomiast później zdecydował się jeszcze... zapalić marihuanę. Gdy ruszyli do niego policjanci, ten zgasił ją butem i położył się w momencie interwencji służb.

Jednak po krótkiej chwili kibic ponownie pojawił się na boisku. Tym razem podbiegł do jednego z zawodników gospodarzy i starał się zachęcić, by ci przystąpili do robienia pompek. Gdy zorientował się, że w jego stronę ponownie zmierzają służby, znów położył się, przez co nie sprawiał trudności w ujęciu go przez policję.

Można się domyślić, że jego drugi wybryk skończył się dla niego zdecydowanie gorzej, bowiem więcej razy nie zagościł na boisku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram