Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
DKP
|

Co za wpadka! Trener jednym wpisem ogłosił dwa transfery

0
Podziel się:

Sezon Plusligi toczy się spokojnym tempem. Powoli pojawiają się pierwsze plotki transferowe, ale bombę zdecydował się wypuścić sam trener Aluronu CMC Warty Zawiercie, zdradzając dwa duże ruchy na przyszły sezon.

Co za wpadka! Trener jednym wpisem ogłosił dwa transfery
Michał Winiarski odejdzie po sezonie z Trefla Gdańsk? (Instagram)

Zwykle transferami chwalą się same kluby. Żegnają sztab czy zawodników, witają kolejnych, którzy przychodzą. Informują o przedłużeniu kontraktu czy rozwiązaniach, a także wszelkich zmianach. Oczywiście plotki i spekulacje są nieuniknione. Czasami odnoszą się do nich prezesi, ale nie na tym etapie sezonu.

Aktualnie trwa druga część sezonu zasadniczego. Do końca i ostatecznych rozstrzygnięć jeszcze daleka droga. Tymczasem jeden z użytkowników Twittera, nie podpisujący się imieniem i nazwiskiem ani nie posiadający swojej fotki na zdjęciu profilowym, oznajmił, że Igor Kolaković po sezonie opuści Aluron CMC Wartę Zawiercie.

Nie wiedzieć czemu, sam trener postanowił się do tego odnieść. Nie tylko potwierdził, że faktycznie odejdzie, by skupić się na pracy w reprezentacji Serbii, ale także zdradził, że jego następcą będzie Michał Winiarski. Problem w tym, że ma on ważny kontrakt na przyszły sezon.

Nie ma umów, które nie są do rozwiązania. Pokazywały to już nie raz sytuacje z siatkarskiej ligi. Jednak W tym wypadku wyszło to nieco słabo, bo odchodzący za kilka miesięcy trener zdradził dwa poważne ruchy. Wpis był dostępny tylko kilkanaście minut. Oba kluby nie odniosły się jeszcze do sprawy.

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić