DKP| 
aktualizacja 

Conor McGregor dostał bęcki, a potem... Wyciekło nagranie!

17

Walka, do której doszło w 2018 roku, na długo zostanie zapamiętana przez kibiców. W dużej mierze przez konflikt między Conorem McGregorem a Chabibem Nurmagomiedowem. Dwa lata po walce wiadomo już, co się działo w szatni Rosjanina.

Conor McGregor dostał bęcki, a potem... Wyciekło nagranie!
(Getty Images)

Chabib Nurmagomiedow pokonał Conora McGregora w październiku 2018 roku podczas UFC 229. W czwartej rundzie wygrał przez poddanie. Po zakończeniu walki doszło do bijatyki.

Do sprzeczki pomiędzy zawodnikami miało dojść przed galą. Później McGregor wtargnął do autokaru, w którym był jego rywal i próbował go zaatakować. Artem Lobow, przyjaciel Irlandczyka, tłumaczył później, że chodziło o słowo "chicken" (kurczak), którego Rosjanin użył w wywiadzie.

Po samej walce Nurmagomiedow pokrzykiwał coś w stronę narożnika rywala. Przeskoczył przez oktagon i zaatakował znajomych McGregora, którzy pojawili się w jego pobliżu. Zrobiło się zamieszanie, musiały interweniować ochrona i policja.

Wszystko skończyło się tym, że ceremonii dekoracji nie było. Wyniki i pas zostały przyznane, gdy bohaterowie walki byli w swoich szatniach.

Kanał "Anathomy of fighter" opublikował krótkie wideo z szatni Rosjanina. Widzimy tam, jak początkowo panuje w niej radość, wszyscy świętują zwycięstwo. Trwa to jednak chwilę, jakby uczestnicy zdali sobie sprawę z tego, co się wydarzyło.

Sztab próbował mu gratulować, wesprzeć. Nurmagomiedow wzruszał ramionami. Na koniec zawodnik miał przeprosić swojego trenera Javiera Mendeza. Szkoleniowiec jednak pokazał, że wszystko jest w porządku.

Chabib Nurmagomiedow po pokonaniu Justina Gaethje postanowił zakończyć karierę. Dana White ma go przekonywać do zmiany decyzji. Zawodnik chce jednak skupić się na rolnictwie i studiach.

Zobacz także: To ten człowiek powalił rywala Trybsona. Czeka na ofertę walki!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić