o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MK
|

Conor McGregor pojawił się na Tour de France. Co za towarzystwo!

1
Podziel się

Legenda MMA Conor McGregor spotkał się z księżną Charlene i księciem Monako Albertem II. Wspólnie kibicowali uczestnikom wyścigu kolarskiego Tour de France.

Conor McGregor pojawił się na Tour de France. Co za towarzystwo!
(Instagram)
bDgdWlFN

McGregor wraz ze swoją dziewczyną Dee Devlin przylecieli do Francji. Zobaczyć ich było można w książęcej loży, w której zasiedli księżna Charlene i książe Albert.

To nie pierwsze spotkanie McGregora z rodziną królewską. W zeszłym miesiącu wziął udział w wyścigu na rowerze wodnym, w którym zmierzył się z księżną Charlene na wodach u wybrzeży Monako.

bDgdWlFP
Wspaniały dzień ze ściganiem na rowerach wodnych z księżną Charlene. To fenomenalny sportowiec i olimpijczyk - pisał wtedy na Facebooku.
To zaszczyt być na tej imprezie [Tour de France - dop. MK] i móc oglądać niesamowitych sportowców w słynnym na cały świat wyścigu - powiedział McGregor.
bDgdWlFV

Rodzina królewska

"The Notorius" i rodzina królewska obserwowali 1. etap wyścigu. Start i metę wyznaczono w Nicei, a kolarze mieli do pokonania 156 km. Zwyciężył Alexander Kristoff (UAE Team-Emirates). Wyścig potrwa do 20 września.

McGregor z rodziną królewską spotkał się po raz pierwszy w 2016 roku. Spotkał wtedy brata księżnej Charlene, Garetha Wittstocka.

Były mistrz UFC ogłosił, że we wrześniu weźmie udział w 24-godzinnym charytatywnym wyścigu rowerów wodnych. Trasa prowadzić będzie z Calvi na Korsyce do Monako.

bDgdWlFW

MMA. KSW 54. Bartłomiej Kopera rozgoryczony po porażce. "Chciałem obalić mit"

bDgdWlGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Wiesniak
2 miesiące temu
I to jest to nareszcie coś innego niż zmyślony wirus.
Najnowsze komentarze (1)
Wiesniak
2 miesiące temu
I to jest to nareszcie coś innego niż zmyślony wirus.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić