Conor McGregor wywołał oburzenie. "Szokujące zachowanie"

89

Spora fala krytyki wylała się ostatnio na Conora McGregora. Wszystko za sprawą krótkiego nagrania, jakie zamieścił ostatnio w mediach społecznościowych. Zawodnik MMA zażądał, aby lokaj przyniósł mu butelkę wody, która stała kilka metrów od niego.

Conor McGregor wywołał oburzenie. "Szokujące zachowanie"
Conor McGregor (Twitter.com)

O Conorze McGregorze głośno zrobiło się z uwagi na jego ofertę. Mówi się, że Irlandczyk może odkupić Chelsea FC od Romana Abramowicza.

Na tym się nie skończyło. "Notorius" zamieścił w sieci nagranie, które wywołało duże oburzenie wśród jego fanów. Sprawę ujawnił brytyjski brukowiec "The Sun".

Najpierw lokaj podał mu tackę z tabletkami. Później McGregor zażądał, aby podano mu butelkę wody, która znajdowała się na stole tuż obok. Po zażyciu leków służący raz jeszcze musiał do niego podejść.

Conor McGregor oburzył fanów. Takie wideo zamieścił w sieci

To nie spodobało się fanom. – To szokujący przykład pokazany przez Conora - pisali. Ponadto zarzucali zawodnikowi MMA, że jeszcze nie tak dawno sam pobierał zasiłek dla bezrobotnych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

McGregor ostatnio niepokoił swoich kibiców. Fani byli zaalarmowani, gdy dodał nagranie, na którym widać jak je lody w łóżku. Na innym śmiał się niczym maniak. Opublikował także chaotyczną wiadomość na Instagramie.

Wciąż nie wiadomo, kiedy McGregor wróci do oktagonu. Na kwiecień 2022 roku zapowiedział pierwsze sparingi. Jego obecny kontrakt z UFC obejmuje jeszcze dwie walki.

Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić