Córka Bruce'a Springsteena została medalistką olimpijską

5

"Bruce Springsteen ma w domu platynowe płyty. Teraz czas zrobić miejsce na srebro" - tak piszą amerykańskie media o sukcesie córki legendarnego muzyka. Jessica Springsteen na Igrzyskach w Tokio, wraz z ekipą USA zdobyła olimpijskie srebro. Bruce zapewne pęka z dumy!

Córka Bruce'a Springsteena została medalistką olimpijską
Jessica Springsteen (Instagram)

Bruce Springsteen to już legenda rocka. Ale w życiu prywatnym również mu się wiedzie! Muzyk na trójkę dzieci 30-letniego Evana, rok młodszą Jessikę i 26-letniego Samuela. Ich matką jest druga żona Springsteena, Patti Scialfa.

To dobry rok dla jego dzieci. W styczniu najmłodszy syn muzyka został pełnoprawnym strażakiem. Na ceremonii zaprzysiężenia byli obecni oczywiście jego rodzice. A teraz?

Jego córka, Jessica, zdobyła olimpijskie srebro na Igrzyskach w Tokio! Był to niezwykle udany debiut. Dziewczyna reprezentowała USA w jeździectwie konnym. W skład drużyny, która wywalczyła medal wchodzili jeszcze Laura Kraut i McLain Ward.

Wiem, że będzie ciężko, ale wierzę, że któregoś dnia pojadę na igrzyska. Dla mnie to super, że w konkursie nie ma podziału na kobiety i mężczyzn. Po prostu możesz rywalizować z najlepszymi i zawsze sprawić niespodziankę - mówiła jeszcze kilka lat temu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jessica zaczęła jeździć konno w wieku 5 lat. Pierwszego kucyka dostała od rodziców rok później. Ale to swoją ciężką pracą po latach wraca do domu z olimpijskim srebrem. Lepsi od reprezentacji USA byli tylko Szwedzi.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić