aktualizacja 

Czy Robert Lewandowski zostanie ojcem po raz trzeci w 2021 roku? Możesz się założyć

5

Firmy bukmacherskie prześcigają się w różnego rodzaju zakładach. Poza klasycznym obstawianiem wyników meczów, można tam znaleźć zakłady dotyczące choćby Roberta Lewandowskiego.

Czy Robert Lewandowski zostanie ojcem po raz trzeci w 2021 roku? Możesz się założyć
Robert Lewandowski z rodziną (Instagram)

Anna i Robert Lewandowscy założyli rodzinę już kilka lat temu. Pierwsza córka przyszła na świat w maju 2017 roku, Klara. Natomiast w ubiegłym roku urodziła się Laura, również w maju. Piłkarz i jego małżonka mieszkają głównie w Monachium, bo to właśnie tam siedzibę ma Bayern, którego zawodnikiem jest napastnik.

Jednak dzieci świetnie się też czują, podróżując z mamą lub obojgiem rodziców. Dla najlepszego polskiego piłkarza rodzina jest bardzo ważna. Para też nigdy nie zaprzeczała temu, że będzie chciała mieć więcej dzieci.

Plotki podsyciła skarpeta z napisem "Coming soon", która pojawiła się w domu Lewandowskich. W Niemczech wiesza się takie skarpety, by Święty Mikołaj miał gdzie zostawić prezenty. Anna Lewandowska wyjaśniła jednak, że należy ona do Laury, której imię nie zdążyło zostać wyszyte.

Pojawiły się zakłady na to, czy Lewandowscy w 2021 roku zostaną rodzicami po raz trzeci? Kurs na to zdarzenie wynosił 3,5, czyli mówiąc w skrócie: za każda postawioną złotówkę, można wygrać 3,5 zł (minus podatek), jeśli oczywiście trzecie dziecko przyszłoby na świat w 2021 roku. Na razie Fortuna wycofała się z tych zakładów, ale być może bukmacher zdecyduje się na powrót zdarzenia do oferty.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: niesamowity efekt. Zobacz, co się stało z wylanym wrzątkiem przez siatkarza
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić