VDB| 

"Czy Szpilka będzie gotowy". Trener Załęckiego znów zaczepia przed High League 4

9

Wydawało się, że Mirosław Okniński już nie będzie mieszał się w walkę Artura Szpilki i Denisa Załęckiego na High League 4. Jednak nic bardziej mylnego. Słynny trener znów zaatakował byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej w boksie.

"Czy Szpilka będzie gotowy". Trener Załęckiego znów zaczepia przed High League 4
Mirosław Okniński znów zaczepia Artura Szpilkę (fot. Instagram)

Starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim to największy sportowy hit w historii High League. Obaj zawodnicy nie dość, że są gwiazdami mediów społecznościowych, to prezentują naprawdę wysoki poziom sportowy. Co więcej, obu łączy zamiłowanie do grup kibicowskich i wierność "zasadom ulicy".

Dymy trenera Oknińskiego

Sportowy pojedynek jednak nie przeszkodził trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu wprowadzić trochę "dymów". Szef teamu Denisa Załęckiego od pierwszego momentu ogłoszenia tego starcia zaczął atakować Artura Szpilkę.

Szpilka ma dobry parter, trzeba uważać. Wszak na deskach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radczenko, Chisora, Kownacki - niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć, że doświadczenie w parterze ma większe, niż w boksie - pisał na Facebooku Okniński

Te słowa odbiły się w środowisku ogromnych echem. Był to również jeden z głównych elementów dyskusji Szpilki i Załęckiego na środowej konferencji zapowiadającej High League 4. Ostatecznie wydawało się, że obaj dogadali się i trener Okniński nie będzie już mieszał się w tę walkę. To jednak nie trwało długo.

Okniński kontratakuje

Zawieszenie broni szybko się skończyło. Mirosław Okniński już w czwartek zamieścił kolejny wpis wycelowany w Artura Szpilkę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Czy Artur Szpilka po porażce będzie gotowy na krytykę hejterów? Takie pytanie sportowo bez napinki - pisał trener na Facebooku.

To jednak nie wszystko. Mirosław Okniński odniósł się również do wypowiedzi byłego pięściarza, który zasugerował, że nie wie ile szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów znaczy dla polskiego MMA.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Gdy Artur Szpilka zaczynał swoją przygodę z boksem w wieku 13 lat, ja organizowałem pierwszą walkę MMA w Polsce. Co do moich wypowiedzi o Arturze, nie obrażałem go, a powiedziałem prawdę - dodał Mirosław Okniński.

Gala High League 4 odbędzie się 17 września. W walce wieczoru zmierzą się Natalia "Natsu" Karczmarzyk i Lexy Chaplin. Natomiast w pozostałych walkach zobaczymy, m.in. Maję Staśko, Josefa Bratana czy Jakuba Holaka.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić