VDB| 

Długo wyczekiwany debiut stał się faktem! Fame MMA ogłosiło gwiazdę

14

Już na początku 2022 roku Fame MMA ogłosiło, że podpisano kontrakt ze znanym youtuberem Mikołajem "Konopskyy" Tylko. Jednak od tamtego czasu przez długi czas nie było informacji odnośnie jego walki. Teraz to się zmieniło. Znamy datę jego debiutu.

Długo wyczekiwany debiut stał się faktem! Fame MMA ogłosiło gwiazdę
Mikołaj 'Konopskyy' Tylko (YouTube, Anita Ostasz)

Nie ma wątpliwości, że Mikołaj "Konopskyy" Tylko w ostatnich miesiącach jest jedną z największych gwiazd polskiego youtube'a. Prowadzi on jeden z najpopularniejszych kanałów commentary w kraju. To on też odpowiada za "aferę Leksia", po której znany influencer musiał zakończyć karierę w internecie. Ostatecznie okazało się, że jego dowody były fałszywe i "Konopskyy" stał się jednym z największych złych charakterów w polskim internecie.

Wyczekiwany debiut

W związku z tym, iż "Konopskyy" ma obecnie wielu wrogów w przestrzeni internetowej, to jest wielu chętnych do walki z nim. Co więcej, fani również czekają na to co Mikołaj Tylko pokaże w klatce, ponieważ miał bardzo dużo czasu na treningi nieoczekiwanie mógłby zostać jedną z gwiazd organizacji Fame MMA.

Przed długi czas nie było żadnej informacji na jego temat. Jednak to się zmieniło w środę, 13 lipca, bowiem to właśnie wtedy ogłoszono ten długo wyczekiwany debiut. Na ten moment nie wiadomo z kim on się zmierzy. Warto jednak podkreślić, iż rywal jest "podpisany", ponieważ wyjawił do już Sylwester Wardęga podczas transmisji live na Twitchu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazdy na Fame MMA 15

Gala Fame MMA 15 odbędzie się już 27 sierpnia. Wśród ogłoszonych zawodników są już m.in. Rafał "Takefun" Górniak, Franciszek "Franio" Rusiecki. Ponadto mamy już ogłoszone dwa pojedynki. Pierwszy z nich to rewanżowe starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem (więcej TUTAJ). Natomiast drugi to pojedynek bokserski pomiędzy Mariuszem "Sariusem" Gollinga z Marcinem Wrzoskiem (więcej TUTAJ).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić