VDB| 

Do tej pory zachwycał w klatce oraz na planie. To zdjęcie zaskoczyło wszystkich

16

Arkadiusz Tańcula to prawdziwy człowiek renesansu. Popularność zyskał dzięki aktorstwu. Później przyszedł czas na freak fighty i niesamowicie medialny konflikt z rodziną Murańskich. Jak się okazuje, to nie wszystkie jego umiejętności. To zdjęcie zachwyciło fanów.

Do tej pory zachwycał w klatce oraz na planie. To zdjęcie zaskoczyło wszystkich
Arkadiusz "AroY" Tańcula (Instagram.com)

Pierwsza fala rozpoznawalności przyszła dzięki występom w popularnym serialu "Lombard". Nie można powiedzieć, aby Tańcula zachwycał grą aktorską, ale pozwoliło mu to rozwinąć się w mediach społecznościowych. Co więcej, dzięki temu zyskał zaproszenie do Fame MMA.

Murańscy pokazali go światu

Już w Fame MMA zyskał ogromną sławę. Szczególnie jego walki z rodziną Murańskich, to jedne z najbardziej medialnych wydarzeń w historii tej federacji. Chociaż medialnie miał kilka wpadek, jak m.in. żart z chorych psychicznie, to trzeba przyznać, iż sportowo jest jednym z najlepszych polskich freak fighterów.

Przykład dla innych

W wielu aspektach Arkadiusz Tańcula nie należy do ludzi, którzy są idealni. Potrafi jednak przyznać do błędów. Tak było m.in. w przypadku zażywania przez niego środków niedozwolonych w sportach sylwetkowych. Chociaż te tłumaczenia czasami były nieco pokrętne.

Nie można mu jednak odmówić determinacji w dążeniu do celu. Od dawna mówi, że chciałby stoczyć chociażby jedną walkę w KSW i systematycznie robi postępy sportowe, aby tam się znaleźć. Teraz jednak zaskoczył fanów innym wyczynem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Chociaż żaden ze mnie raper, a muzyka to moje hobby, które kocham, to jest mi niezmiernie miło za to wyróżnienie! W sumie, singlowi "cokolwiek się wydarzy" już niewiele brakuje do podwójnego złota! Dziękuje Wam kochani! Wreszcie wymarzona złota płyta zawiśnie w salonie! - napisał na Instagramie Arkadiusz Tańcula.

To wyróżnienie twórczości muzycznej Arkadiusza Tańcula zachwyciło jego fanów. Pod postem aż roiło się od pochlebnych wpisów. "Rób to co kochasz, a będziesz szczęśliwym człowiekiem", "Spełniaj swoje marzenia", "Świetna piosenka" - to tylko kilka z setek pozytywnych wpisów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gamrot szczery do bólu. To dlatego przegrał walkę na gali UFC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić