VDB| 

Gwiazda Fame MMA gotowa na Murańskiego. To byłby prawdziwy hit!

9

Freak fighty są na tyle specyficzne, że wcale nie trzeba wygrywać, aby stać się wielką gwiazdą. Sporo wskazuje na to, iż niedługo będziemy świadkami starcia dwóch zawodników, którzy w sumie na 14 stoczonych pojedynków wygrali.... tylko raz.

Gwiazda Fame MMA gotowa na Murańskiego. To byłby prawdziwy hit!
Na zdjęciu: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk (YouTube)

Już w sobotę 5 listopada na Fame MMA 16 Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk zmierzy się z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem. Zbliżająca się walka jednak nie przeszkodziła starszemu z zawodników wyzwać już kolejnego rywala. "Daro Lew" od razu celuje w gwiazdę freak fightów.

Fame MMA. Będzie medialny hit?

Trzeba przyznać, że rozwój freak fightów w naszym kraju doprowadził do tego, iż umiejętności sportowe zawodników zeszły na dalszy plan. Tak właśnie może być podczas walki, którą proponuje "Daro Lew". W czasie programu "Cage" przed Fame MMA 16 wskazał następnego wymarzonego przeciwnika.

Prawdopodobnie najbardziej znany w Polsce fan Nottingham Forest chciałby zmierzyć się z Jackiem Murańskim. "Stary Muran" jednak nie kwapi się do tego, aby podjąć się nietypowego wyzwania.

Nie rozumiem dlaczego on nie chce tej walki. Niech mi wytłumaczy - mówił wyraźnie zirytowany "Daro Lew".
Uważam, że z nim wygram. On nic nie umie. Nic nie pokazał. Ma twardą głowę, ale poza tym... nic nie pokazał - komentował "umiejętności" Jacka Murańskiego gotowy do bitki Dariusz Kaźmierczuk.

Takiej walki jeszcze nie było

Nie ma wątpliwości, że "Daro Lew" oraz Jacek Murański to jedni z bardziej rozpoznawalnych freak fighterów w kraju. Jednakże, delikatnie mówiąc, ich rekord w sporcie nie jest zbyt imponujący.

Dariusz Kaźmierczuk wychodził do klatki 12-krotnie. Jednak aż 11 pojedynków przegrał. Co więcej, większość starć kończył już w pierwszej rundzie. Natomiast Jacek Murański próbował swoich sił w MMA dwukrotnie i ani razu nie udało mu się wygrać. Tak naprawdę, nawet nie był blisko wygrania chociażby rundy.

Trzeba jednak przyznać, że obaj zawodnicy, mimo fatalnych rekordów, są gwiazdami freak fightów. Konferencje z ich udziałem wywołują ogromne emocje, a fani czekają na kolejne programy promocyjne z ich udziałem. Czy do tej walki dojdzie? Na ten moment nie wiadomo, jednak z pewnością wzbudziłaby wielkie emocje.

Zobacz także: To dlatego Mateusz Gamrot przegrał. Jan Błachowicz wskazał trzy klucze
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić