Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KOZ
|

Don Kasjo w KSW? Jest odpowiedź "króla"

20
Podziel się

Kasjusz Życiński ma za sobą wygraną walkę z byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem. Z tego powodu rozgorzała dyskusja o jego ewentualnym transferze do największej w Polsce organizacji MMA. W końcu głos zabrał sam zainteresowany.

Don Kasjo w KSW? Jest odpowiedź "króla"
Don Kasjo wypowiedział się o KSW (Twitter.com)
bFdOiZph

O Kasjuszu Życińskim robi się coraz głośniej z uwagi na sportowe dokonania. Podczas ostatniej gali Fame MMA 12 pokonał w walce wieczoru byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska. Pojedynek oglądał szef KSW Maciej Kawulski.

Gdyby on miał jeszcze jakieś umiejętności parterowe, to jest dla nas interesujący zawodnik. I z tego co wiem od chłopaków z Pomorza, bardzo ciężko trenuje. (…) Jest tam, gdzie jest. Bardzo dobrze. To jest jego miejsce. To jego królestwo, jest tam królem - powiedział Kawulski w programie "Klatka po klatce".
bFdOiZpj

W podobnym tonie wypowiedział się Martin Lewandowski. Drugi z włodarzy KSW mówił, że "ten, który wygrał, powinien się do nich zgłosić, albo powinien zostać zaproszony na rozmowy".

Transfer do KSW? Życiński odpowiedział

W końcu głos zabrał sam zainteresowany. Niewiele jednak wskazuje na to, aby Kasjusz Życiński zdecydował się na przejście na zawodowstwo. Jego wypowiedź rozwiała wątpliwości, choć nie wykluczyła jednoznacznie transferu do KSW.

bFdOiZpp
Wydaje mi się, że ich nie stać. Tak mi się wydaje, że nie stać ich na "Don Kasjo", króla. Po tych walkach wszystkie federacje się otworzyły, dzwonią, ale król jest bogaty. Tym bardziej trzeba jeszcze więcej zapłacić, żeby chciał cokolwiek robić w sportach walki - mówił w rozmowie z kanałem "Kondzow0w".

Tymczasem trwają już przygotowania do gali Fame MMA 13. Nie wiadomo, czy "Don Kasjo" pojawi się w oktagonie. Jak na razie udział potwierdzili Daniel Majewski, Paris Platynov, Sergiusz Górski i Mariusz Golling.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdOiZpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Nick
miesiąc temu
Jeden na drugiego coś powie, napisze i od razu jeden drugiego wyzywa do walki. Ludzie przestańcie to oglądać. Przecież im chodzi tylko o kasę.
Nick
miesiąc temu
Mianował się królem, a koronę włoży w sądzie.
da34
miesiąc temu
Kasjo zakładaj federację WU TANG KASJO
bFdOiZpL
Bond
miesiąc temu
Niech założy nowa federacyje - Kasjusz Wu
Okej
2 miesiące temu
Wypowiedzi włodarzy strasznie wyjęte z kontekstu. Np. Martin śmiał się że jeśli wrzosek przegrywa z kimś takim to niestety koniec i to bardziej tego kto z nim wygrał powinni zaprosić.
Hallo
2 miesiące temu
Paris powiedział już, że nie zawalczy w fame. Może z Majewskim na sparing się umówić ale nie da mu zarobić.
Gugu
2 miesiące temu
Kasjusz to porazka , udaje krola , chce sie bic w boksie tylko gdzie ma jakoes doswiadczenie w mma dostal by w papke
Trasek
2 miesiące temu
Ale tam macie mega błąd. Panie Redaktorze nie Kondzow0w tylko Kondziow0w (chyba nawet film z youtube możecie embedować).
Franek
2 miesiące temu
Kasjusz jest bardzo inteligentny, nigdy sam nie pcha się na afisz, nie biega po redakcjach z wywiadami, to raczej dziennikarze stoją do niego w kolejce, jeśli chodzi o walki to powiedział że nie interesuje go przytulanie się do zawodników więc w MMA nie ma dla niego nic ciekawego, uważam że sam boks jest o wiele bardziej interesujący niż patrzenie jak dwóch chłopów leży na sobie przez kilka minut Zatem Kasjusz tak dalej trzymam kciuki!!
Mda
2 miesiące temu
Dobrze go ksw podsumowali. Niech w patologi nazywa sie krolem
Edek
2 miesiące temu
To jest taki król który berło trzyma w kublu
Marek
2 miesiące temu
Dobra byłaby walka ze Szpilka.
Duck
2 miesiące temu
Wygrywa w boksie z zawodnikami którzy bokserami nie są. Prowokuje ich wyzywa do walki wreszcie się godzą zachęceni dobrą kasą. Jeżeli jest królem niech federacja znajdzie mu zawodnika boksera godnego króla
bFdOiZpD
Lol
2 miesiące temu
Paris nie potwierdził udziału
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić