aktualizacja 

Gwiazdor Fame MMA szokuje. Chciałby walczyć z dwoma Murańskimi jednocześnie!

44

Nie milkną echa pojedynku, do którego doszło podczas gali Fame MMA 12. Arkadiusz Tańcula zmierzył się wtedy z Jackiem Murańskim, który niemal w ostatniej chwili zastąpił w klatce swojego syna Mateusza. Teraz "Aroy" mówi o ewentualnym rewanżu. Jego słowa są zaskakujące.

Gwiazdor Fame MMA szokuje. Chciałby walczyć z dwoma Murańskimi jednocześnie!
Arkadiusz Tańcula chciałby walczyć z dwoma Murańskimi (YouTube)

Walka Tańcula - Murański odbyła się na koniec gali Fame MMA 12. Obaj zmierzyli się w tzw. klatce rzymskiej o wymiarach 3x3 m. W czwartej rundzie sędzia zdyskwalifikował Jacka Murańskiego.

"Muran" wcześniej wielokrotnie był upominany przez sędziego. Trzymał się siatki, a także… ugryzł rywala. W trakcie pojedynku Tańcula zdominował swojego przeciwnika.

Tańcula został ostatnio zapytany o ewentualny rewanż. Padła propozycja walki dwóch na dwóch, w której miałby wziąć udział "Aroy", Piotr Szeliga, a także Mateusz i Jacek Murańscy.

Tańcula vs Murańscy? To możliwe

Oni są za słabi, żeby się bić dwóch na dwóch. Z nimi to mogę sam jeden na dwóch. Piotrek Szeliga też może bić się sam na dwóch. Jeden nie zadaje ciosów, drugi tyle, że potrafi gardę jakoś trzymać i nie obrywa. Tym się różnią. To nie ma sensu. Z jednym szkoda tracić czasu i energii, lepiej z dwoma na raz - powiedział Tańcula w rozmowie z mma.pl.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy dojdzie do takiego pojedynku. W karcie walk gali Fame MMA 13 znalazł się na razie jeden event. Daniel Majewski zmierzy się z Parisem Platynovem. Oprócz tego udział potwierdzili Sergiusz "Nitrozyniak" Górski i Mariusz "Sarius" Golling.

Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić