aktualizacja 

Dotknęła chmur! Niesamowite fotki polskiej sportsmenki

0

Zakończenie kariery dla wielu sportowców wcale nie oznacza braku aktywności. Zimowy klimat sprzyja uprawianiu sportów, szczególnie jeśli mieszka się w pobliżu gór i ma się to we krwi.

Dotknęła chmur! Niesamowite fotki polskiej sportsmenki
Maja Włoszczowska (Instagram)

Maja Włoszczowska to jedna z najlepszych polskich sportsmenek. Jest dwukrotną medalistką olimpijską. W Pekinie i Rio de Janeiro sięgała po srebrne medale. Jest także wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy.

Specjalizowała się w kolarstwie górskim. Po ostatnim sezonie zakończyła swoją bogatą karierę. Miała nadzieję, że uda jej się zamknąć ten rozdział klamrą i medalem w Tokio. Niestety, nie udało się.

Teraz korzysta ze spokoju. Treningi mają już być głównie przyjemnością. W sierpniu została wybrana na siedmioletnią kadencję do Komisji Sportowej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Nie zapomina jednak o aktywnościach sportowych.

Korzystała z pięknej pogody po świętach. Razem z Anną Urban, która specjalizuje się w maratonach MTB, wybrała się w góry. Towarzyszący im zachód słońca, a także unoszące się w dolnej partii chmury, zrobiły niesamowite wrażenie. To był widok, którego obie panie nie zapomną.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Internauci nie mogą oderwać wzroku. Była partnerka Milika znów zachwyciła
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić