LAK| 
aktualizacja 

Kossakowski zaatakował Kapelę! Awantura na konferencji

122

Działo się na konferencji przed galą Prime Show MMA. Doszło do awantury między Jasiem Kapelą a Ziemowitem Kossakowskim. Ten pierwszy został nawet spoliczkowany! To zapowiedź wielkich emocji.

Kossakowski zaatakował Kapelę! Awantura na konferencji
Jaś Kapela spoliczkowany (YouTube)

We wtorek odbyła się pierwsza konferencja nowej organizacji MMA w Polsce: Prime Show MMA. Okazało się, że to Kasjusz Życiński jest jej szefem, a z FAME MMA łączą go jedynie już tylko wspomnienia.

Najwięcej emocji wzbudziło starcie Jasia Kapeli i Ziemowita Kossakowskiego. Obaj od dawna mają ze sobą konflikt na tle politycznym. Nie ukrywają, że nie pałają do siebie miłością, co można było zaobserwować na wtorkowej konferencji prasowej. Było gorąco. "Ale dymy!" - pisali internauci.

Kapela spoliczkowany

Doszło do spotkania twarzą w twarz między Kossakowskim a Kapelą. Ten drugi najpierw obsypał twarz rywala czymś w rodzaju brokatu, po czym został spoliczkowany przez prawicowego dziennikarza. Ochroniarze musieli ich rozdzielać, choć Kossakowski chciał już teraz wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. "Będziesz leżał w klatce" - wykrzykiwał.

Kapela odpowiedział: "To anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz s*** tęczą".

Ten pojedynek miał się odbyć już kilka miesięcy temu, był planowany w 2021 roku, ale w końcu dojdzie do skutku na początku następnego roku. Panowie swoje porachunki wyrównają na gali nowej organizacji MMA

Obaj już wcześniej nie ukrywali, że kieruje nimi głównie chęć zysku. Podkreślali, że będzie to starcie z polityczno-publicystycznym tłem. Obaj publicyści podgrzewają atmosferę przed walką. Będzie się działo w ich pojedynku!

Pierwsza gala Prime MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zobaczymy m.in. Mateusza Murańskiego, Marka "Kruszwila" Kruszela czy Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka.

Zobacz także: Jaś Kapela dostał "liścia":
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić