aktualizacja 

Dramat Otylii Jędrzejczak! Przeszła nagłą operację

158

Ostatnie dni nie były łatwe dla Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska w pływaniu musiała w trybie pilnym przejść operację kręgosłupa.

Dramat Otylii Jędrzejczak! Przeszła nagłą operację
Otylia Jędrzejczak (Instagram)

O sprawie jako pierwszy poinformował dziennik "Fakt". Otylia Jędrzejczak potwierdziła, że przeszła nagłą operację kręgosłupa. Zabieg nie był zaplanowany.

- Poczułam ból i nie mogłam ruszyć nogą. Ucisk na nerwy był taki, że nie mogłam normalnie funkcjonować - mówiła Jędrzejczak na łamach sport.se.pl.

Po kilku konsultacjach lekarze uznali, że była wybitna pływaczka jak najszybciej powinna przejść operację. Zabieg się udał, Jędrzejczak opuścił już szpital i wróciła do domu. Teraz czeka ją długa rehabilitacja.

Na swoim Instagramie 37-latka nieco więcej opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych i nagłej operacji w szpitalu.

"Gdy przerażona, trochę niepewna decyzji, choć pełna zaufania do lekarzy wyjeżdżałam na salę operacyjną usłyszałam: 'jedziemy na trójkę'. Gdy obudziłam się w pokoju po operacji, zdałam sobie sprawę, że leżę na sali nr 3. Jak podczas startów opakował mnie spokój, w końcu na torze nr 3 wygrywałam. Tak, jak na starcie, ważna była moja praca, tak tutaj ważne były osoby w sali operacyjnej" - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W dalszej części wpisu była pływaczka podziękowała lekarzom za opiekę, diagnozę i udany zabieg. Zaapelowała również do swoich fanów, by dbali o siebie.

Otylia Jędrzejczak jest jedną z najwybitniejszych polskich pływaczek. W 2004 roku na igrzyskach olimpijskich w Atenach wywalczyła złoty medal na dystansie 200 metrów stylem motylkowym. W Grecji zdobyła jeszcze dwa srebrne medale. Dwukrotnie została mistrzynią świata i pięciokrotnie mistrzynią Europy. Po zakończeniu kariery pływaczki prowadzi zajęcia pływackie dla dzieci Otylia Swim Tour.

Zobacz także: Apoloniusz Tajner mówi o problemie polskiego sportu. "Andrzej Stękała to przetrwał i teraz odbiera nagrodę"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić