"Dyskusja z amatorami". Probierz nie wytrzymał po pytaniu Wojewódzkiego

11

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Michał Probierz był gościem Kuby Wojewódzkiego, który prowadzi swój program w stacji telewizyjnej TVN. Mimo że do emisji dojdzie we wtorek (23 kwietnia), to dziennikarz opublikował jeden z fragmentów w mediach społecznościowych. Postanowił zapytać o grę kadry, ale odpowiedzi nie uzyskał.

"Dyskusja z amatorami". Probierz nie wytrzymał po pytaniu Wojewódzkiego
Na zdjęciu: Kuba Wojewódzki i Michał Probierz (TikTok)

W czasie eliminacji do Euro 2024 reprezentacja Polski zmieniła selekcjonera. Słabe wyniki pod wodzą Fernando Santosa zmusiły prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszą do zwolnienia Portugalczyka.

Jego miejsce zajął Michał Probierz i mimo że Biało-Czerwoni nie wywalczyli przepustki do największego piłkarskiego turnieju w 2024 roku przez eliminacje, to i tak na nim wystąpią. To efekt udanych baraży, w którym nasza kadra ograła Estonię i Walię.

Tym samym obecnie trwają przygotowania do imprezy, która odbędzie się w czerwcu w Niemczech. Probierz przygląda się polskim piłkarzom, by wybrać kadrę na wspomniany turniej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolega z FC Barcelony chwali Roberta Lewandowskiego. Wymienił jego cechy

W międzyczasie znalazł jednak chwilę, by odwiedzić znany w Polsce program telewizyjny, który emitowany jest przez stację TVN, a prowadzi go Kuba Wojewódzki. Tym samym nasz selekcjoner zagościł u niego i miał okazję odpowiadać na pytania dziennikarza.

- Dlaczego my, wiedząc, że tu jest bramka przeciwnika jak przekroczymy tę linię, to zaraz piłkę podajemy znowu do tyłu? - brzmiało jedno z nich, które Wojewódzki umieścił na swoim koncie na Tiktoku.

Wówczas Probierz wstał, a Wojewódzki wręczył mu flamaster. - Będzie wyjaśnione - powiedział dziennikarz.

Tymczasem selekcjoner podszedł do flipchartu i jedynie... zmienił kartkę, likwidując tę z boiskiem. I popisał się komentarzem, którym rozbawił zgromadzoną publiczność.

- I takie są dyskusje z amatorami - brzmiał komentarz Probierza do pytania Wojewódzkiego.

Dziennikarz opublikował fragment z wizyty Probierza przedpremierowo. Całość będzie można obejrzeć dopiero we wtorek, 23 kwietnia o godzinie 22:30 na antenie TVN.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić