Dziennikarz zawalczy w FAME MMA? "Nie zamykam się"

2

Czy dziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce FAME MMA? Taki scenariusz robi się coraz bardziej prawdopodobny. Sam zainteresowany zabrał głos.

Dziennikarz zawalczy w FAME MMA? "Nie zamykam się"
Maciej Turski (Kanał Sportowy, screen) (YouTube)

Maciej Turski na co dzień prowadzi program "Oktagon Live" na Kanale Sportowym. Jest ekspertem, a czasem też komentatorem walk MMA. Poza tym regularnie trenuje - biega, pływa, ćwiczy sportowy walki i utrzymuje dobrą kondycję fizyczną. Czy zmieni rolę i z dziennikarza stanie się zawodnikiem?

Właśnie o to został zapytany przez jednego z widzów w programie, który prowadził. Wszystko wskazuje, że gdyby Turski miał wyjść do klatki, stałoby się to w ramach organizacji FAME MMA.

Nie zamykam się na pewne propozycje. Czy były jakieś propozycje? Tutaj powiem pomidor. Nie wiem, czy mogę opowiadać o wszystkim, więc tutaj zostawiam to pytanie bez odpowiedzi, natomiast nie powiem, że nigdy nie zawalczę w FAME albo nigdy nie zawalczę w innej organizacji - przyznał.

Gdyby Turski zdecydował się na walkę, mógłby liczyć na pomoc bardziej doświadczonych od niego. W mediach społecznościowych chęć współpracy w przygotowaniach zaproponował Sebastian Przybysz - mistrz wagi koguciej KSW.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić