Dziennikarz zawalczy w MMA. Znamy jego rywala

1

Michał Cichy to dziennikarz sportowy zajmujący się głównie sportami walki. Niebawem zmierzy się z influencerem Adranem Ciosem na gali Prime 3: Street Fighter w Radomiu. Znamy także innych uczestników, którzy zawalczą podczas najbliższej edycji wydarzenia. Kolejna gala Prime Show MMA zaplanowana jest na październik.

Dziennikarz zawalczy w MMA. Znamy jego rywala
Dziennikarz zawalczy w MMA. Znamy jego rywala (Instagram)

Freakowe organizacje MMA w Polsce przybierają na sile. Pionierem w tym temacie jest Fame MMA, które wyrobiło sobie znakomitą markę. Przyciąga tysiące kibiców przed ekrany komputerów i telewizorów. W te same ślady chcą iść inne organizacje, które marzą o zarabianiu podobnie dużych pieniędzy na freak fightach.

Jedną z nich jest Prime Show MMA, której włodarzem jest doskonale znany w tym świecie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Organizacja zatrudnia do walk muzyków, youtuberów, influcencerów, sportowców czy aktorów. Teraz po raz pierwszy zawalczyć ma... dziennikarz sportowy.

Jest to osoba mocno związana z organizacją Prime Show MMA, bowiem wcześniej konferansjer prowadził niektóre eventy tej federacji. Michał Cichy środowisko MMA zna w Polsce jak mało kto.

Walka Michała Cichego z Adrianem Ciosem będzie pierwszą w historii freak fightów, w której w szranki stanie dziennikarz. Pierwsze medialne spotkanie przed walką odbędzie się na konferencji przed galą PRIME 3. Zaplanowano ją na poniedziałek 29 sierpnia w Warszawie. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 20 na kanale Prime Show MMA w serwisie YouTube.

Kto zawalczy na Prime Show MMA 3?

Kolejna edycja gali odbędzie się 1 października w nowej hali w Radomiu. Na chwilę obecną zdradzono, że podczas wydarzenia wystąpią Piotr Pająk, słynny Michał "Bagietka" Gorzelańczyk czy Wiola Kotelecka. Włodarze nie zdecydowali się ogłosić póki co największych gwiazd. Nie jest wykluczone, że do oktagonu wrócą Norman Parke czy Marcin Wrzosek.

Prime Show MMA 3. Aktualna karta walk:

  • Pysia vs TBA
  • Bagietka vs TBA
  • Piotr Pająk vs TBA
  • Wiola Kotelecka vs TBA
  • Michał Cichy vs Adrian Cios
  • Vandal vs TBA
Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić