Fabijański skompromitował się na Fame MMA? Aktor odpiera zarzuty

15

Zaledwie 11 sekund trwała walka Sebastiana Fabijańskiego na sobotniej gali Fame MMA, która odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Po tym czasie aktor nie był skory do dalszej rywalizacji. 36-latek na swoich mediach społecznościowych udowodnił, że mocno przygotowywał się do tej walki.

Fabijański skompromitował się na Fame MMA? Aktor odpiera zarzuty
Fabijański skompromitował się na Fame MMA? Aktor odpiera zarzuty (PAP, Albert Zawada)

Najważniejszy pojedynek gali Fame MMA Reborn odbył się w systemie "dwóch na dwóch" na zasadach boksu w małych rękawicach. Fabijański był w teamie z Tomaszem Olejnikiem, a na przeciw stanęli Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. Od pierwszych sekund Wardęga ruszył na Fabijańskiego i powalił go jednym z ciosów. Youtuber zdecydowanie się jednak podpalił i zapomniał, że zakazane są ciosy w parterze.

Sędzia przerwał walkę - Wardęga został zdyskwalifikowany, a Fabijański zamroczony opuścił oktagon. Komentatorzy byli w szoku, ponieważ ciosy nie były mocne, z kolei publiczność "pożegnała" aktora gwizdami.

Warto przypomnieć, że poprzednie walki Fabijańskiego również nie trwały dłużej niż minutę. W debiucie przegrał z Wacławem Osieckim po ciosie w 35 sekundzie, a we wrześniu wytrwał 47 sekund przeciwko Filipowi Marcinkowi. Aktor doznał kontuzji nogi, a z oktagonu był wynoszony na noszach z kołnierzem ochronnym nałożonym na szyję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło [WIDEO]
Głupieję w tym oktagonie. Dzieją się tam dziwne rzeczy. Jakby urywał mi się film - mówił Fabijański po ostatnim z pojedynków.

Fabijański oszukał kibiców? Aktor wstawia filmik

Kibice zarzucają Fabijańskiemu także, iż nie trenował do ostatniej walki, a wyszedł do niej tylko po to, aby szybko zarobić pieniądze. Ten odparł ten ostatni zarzut i na swoich mediach społecznościowych pokazał filmik z przygotowań.

Wrzucam ten filmik, mimo iż miałem tego nie robić. Ale mam nadzieję, że posłuży to jako argument przeciwko tym, którzy próbują mi mówić, że nie trenowałem do walki i nie sparowałem - napisał Fabijański.

Według informacji dziennikarzy, Fabijański za walkę w Fame MMA dostaje około 500 tys. zł, co oznacza, że na jego konto wpłynęło łącznie 1,5 mln zł.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić