LAK| 

FAME MMA 10. Awantura przed walką Wybrańczyk - Linkimaster. Padły bardzo mocne słowa!

13

Napięcie przed walką Kamila Wybrańczyk z Martą Linkiewicz rośnie z każdą godziną. Na konferencji prasowej doszło do awantury między zawodniczkami. Partnerka Artura Szpilki nie gryzła się w język, zaatakowała słownie swoją rywalkę.

FAME MMA 10. Awantura przed walką Wybrańczyk - Linkimaster. Padły bardzo mocne słowa!
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Pojedynek Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz będzie jedną z największych ozdób gali FAME MMA 10. Natomiast w walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz znany z UFC i KSW - Norman Parke. W niedzielę odbyła się konferencja prasowa, na której sporo się działo. Do awantury doszło między Wybrańczyk i "Linkimaster". Zawodniczki nie szczędziły sobie mocnych słów.

Padły bardzo mocne słowa

Prowadzący konferencję Hubert Mściwujewski zapytał Wybrańczyk o komentarz ws. swoich odczuć w stosunku do Marty Linkiewicz. Partnerka Artura Szpilki nie ukrywała, że nie przepada za rywalką, co też potwierdziła druga strona. Już wtedy zaczynało się robić gorąco, a po chwili doszło wręcz do wielkiej awantury.

Wybrańczyk wypomniała rywalce przeszłość i rzuciła w jej stronę bardzo mocne słowa.

- Wolę być znana z bycia ze znanym pięściarzem niż znana z obc**** innym - powiedziała. Riposta była natychmiastowa: Z tego co wiem, to też tak zaczynałaś - odpowiedziała "Linkimaster".

Wybrańczyk później zabrała także głos w "Super Expressie" na temat słownych utarczek z Linkiewicz. Znów nie gryzła się w język.

Marta cały czas mnie tutaj prowokuje, ale ona nie wie chyba, że trafiła kosa na kamień! Ja nie jestem z tych osób, które będą siedziały cicho... Jak ktoś ci pluje w mordę, to ty masz udawać, że deszcz pada?! No niestety nie - powiedziała.
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić