BOB| 

Fame MMA 9. Imponująca muskulatura pięknej debiutantki. Kim jest Anna "IFBB" Andrzejewska?

0

Anna Andrzejewska zawstydza wyrzeźbionym ciałem niemal wszystkich uczestników gali Fame MMA 9. Trudno się jednak dziwić skoro na co dzień jest trenerką personalną, a za sobą ma bogatą karierę sportową.

Fame MMA 9. Imponująca muskulatura pięknej debiutantki. Kim jest Anna "IFBB" Andrzejewska?
Anna Andrzejewska może być objawieniem Fame MMA 9 (Instagram)

W Fame MMA nie brakuje celebrytów, którzy jednocześnie mają wiele wspólnego ze sportem. Dużą niespodzianką może być walka Anny "IFBB" Andrzejewskiej z Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską. Obie mają doświadczenie w sportach walki.

Fame MMA 9. Kim jest Anna Andrzejewska?

"IFBB" sport trenuje od dziecka. Zaczynała od biegów długodystansowych, ale z czasem uznała, że potrzebuje nowych wyzwań. Zdecydowała się na boks, gdzie zebrała szlify, które mogą okazać się bezcenne na gali Fame MMA 9.

Andrzejewska od wielu lat jest cenioną trenerką personalną. Swoimi poradami dzieli się w internecie, ale pracuje także w jednym z klubów fitness w Łodzi.

29-latka ma także za sobą liczne starty w sporcie sylwetkowym. Lata spędzone na siłowni przyniosły efekt w postaci perfekcyjnego ciała. Figury można jej pozazdrościć.

MMA to dla niej zupełna nowość. Połączenie pracy na siłowni i treningów bokserskich może być jednak ciekawą mieszanką. Jej rywalka jednak także jest trenerką personalną, a w dodatku pracuje jako instruktorka taekwondo.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: 34-letnia mistrzyni fitness jest gwiazdą Instagrama
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić