Fame MMA 9. Kuba Post - vanDal. Rdzanek w szoku. Krzyczał "Co jest?!"

8

Jakub "Kuba Post" Postaremczak i Mikołaj "vanDal" Rdzanek dali pokaz swoich umiejętności na Fame MMA 9. Ostatecznie, niejednogłośną decyzją sędziów, triumfował "Kuba Post"!

Fame MMA 9. Kuba Post - vanDal. Rdzanek w szoku. Krzyczał "Co jest?!"
vanDal nie zgadzał się z decyzją sędziów (Fame MMA)

To było starcie dwóch najmłodszych uczestników gali Fame MMA 9. Przed rozpoczęciem rywalizacji vanDal wyglądał na bardzo pewnego siebie. Wydawało się, że jest niezwykle wyluzowany.

Od początku było dużo, dużo kopnięć. Na około minutę przed końcem pierwszej rundy zaczęła się wojna! Kuba Post mocno naruszył przeciwnika, oj mocno! Generalnie pierwsza runda mogła się podobać. Solidnych uderzeń nie brakowało. Nieco lepiej wypadł Mikołaj Rdzanek.

W drugiej rundzie był cios poniżej pasa. Mocno odczuł go Kuba Post. Walka na chwilę została przerwana. Sędzia udzielił upomnienia, ale nie odjął punktu Rdzankowi. Dodajmy, że tuż przed tym ciosem w krocze Kuba Post mocno napierał.

Aktywność była po stronie vanDala. Precyzja i siła ciosów należała do Postaremczaka. II runda ułożyła się prawie remisowo.

Fame MMA 9. Mocny finisz Kuby Posta!

Długie ręce Rdzanka sprawiały spore problemy Postaremczakowi. Pod koniec Kuba Post jeszcze obalił rywala. To było efektowne zakończenie walki!

Długo czekaliśmy na ogłoszenie werdyktu. Sędziowie mieli twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie Kuba Post wygrał niejednogłośną decyzją!

vanDal był w szoku! Krzyczał do kamery: "Co jest?!". Był przekonany, że to on powinien zostać ogłoszony zwycięzcą.

Ja nie czuję, żebym przegrał - podkreślał wielokrotnie. - Czuję się w ch** zwycięzcą! - dodawał. - Czuję się wygrany - mówił dumnie.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić