Fame MMA. Będzie kolejna walka Don Kasjo vs Parke? "Boxdel" się wygadał!

25

Michał Baron po walce wieczoru na Fame MMA 10 nie szczędził gorzkich słów w kierunku sędziów. Zapowiadał, że po raz pierwszy włodarze złożą protest dotyczący ich pracy. Później przeprosił za swoje słowa. Teraz zrobił to ponownie i uchylił rąbka tajemnicy odnośnie kolejnej gali. To może być hit!

Fame MMA. Będzie kolejna walka Don Kasjo vs Parke? "Boxdel" się wygadał!
Może dojść do rewanżu Don Kasjo z Parkiem! (Instagram)

W sobotę odbyła się gala Fame MMA 10. W walce wieczoru doszło do pojedynku Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parkiem. Górą był zawodnik z przeszłością w KSW i UFC. Nie obyło się bez kontrowersji.

Tuż po walce w oktagonie pojawili się włodarze Fame MMA. "Boxdel" nie przebierał w słowach i skrytykował pracę sędziów. Stwierdził, że organizacja złoży protest w ich stronę. Później przepraszał.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Sędzia nabrał się na jawne oszustwo

"Boxdel" przeprasza. Będzie rewanż Don Kasjo z Parkiem?

Michał Baron ponownie zabrał głos. Raz jeszcze przeprosił Normana Parke'a za swoje zachowanie, a także widzów. Zapowiedział także, że na kolejnej gali kibice zobaczą coś niesamowitego.

Nic nie tłumaczy mojego zachowania z soboty, naprawdę mi głupio, że tak wyszło, ale każdy jest człowiekiem - rozpoczął swój wpis na Instagramie "Boxdel".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Przepraszam Norman, że nie dałem ci nacieszyć się z twojego zwycięstwa, ale emocje wzięły górę. Razem z Kasjo daliście super walkę i na pewno wszystko, włącznie z aferą na końcu, spolaryzowało publikę i na długo wasza walka zostanie zapamiętana - dodał.

"Boxdel" zapowiedział, że bardzo chciałby, aby doszło do rewanżu "Don Kasjo" z Parkiem. Tym razem jednak w małych rękawicach (a nie bokserskich, jak na Fame MMA 10). To byłby absolutny hit!

Nie ma problemu, na 100 proc. będzie rewanż. Jeśli chcecie, żebym zawalczył z Kasjuszem, to nie ma problemu - powiedział Norman Parke.
Zobacz także: Boxdel i Norman SZCZERZE na temat walki i afery po gali | #fame #famemma10 #aferaWerdyktowa
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić