Fame MMA. Kolejny zawodnik chce walczyć z Normanem Parkiem! "Znacie mój numer"

2

Norman Parke zwyciężył w walce wieczoru podczas gali Fame MMA 10. Jego pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim wywoływał ogromne emocje już na długo wcześniej. Okazuje się, że jest kolejny zawodnik, który chciałby skrzyżować rękawice ze "Storminem". Co ciekawe, już raz ze sobą walczyli!

Fame MMA. Kolejny zawodnik chce walczyć z Normanem Parkiem! "Znacie mój numer"
Michał Wrzosek chce walki z Normanem Parkiem (Instagram)

W sobotę Parke zadebiutował w Fame MMA. Jego przeciwnikiem był Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, a ich pojedynek toczył się w formule bokserskiej.

Awantura po Fame MMA 10. Padły mocne słowa

Parke pokonał Kasjusza Życińskiego decyzją sędziów. Z werdyktem nie mógł pogodzić się "Don Kasjo". Zapowiedział, że jeśli arbitrzy nie zmienią decyzji, on zniknie z internetu.

Zaskoczeni byli także włodarze Fame MMA. "Boxdel" stwierdził, że federacja złoży protest w stronę sędziów. Wypowiadał się w mocnych słowach na ich temat. Później przeprosił za swoje zachowanie.

Jest chętny na walkę z Parkiem. "Znacie mój numer"

Jeszcze nie zdążyły opaść emocje związane z Fame MMA 10, a jak grom z jasnego nieba spadła ważna wiadomość. Włodarzy zaczepił na Twitterze Marcin Wrzosek. 33-latek zapowiedział, że chce zmierzyć się z Normanem Parkiem!

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Wrzosek vs Parke w boksie?! Znacie mój numer, Fame MMA - napisał "Polish Zombie".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obaj już raz ze sobą walczyli! Do pojedynku Wrzosek vs Parke doszło podczas KSW 50 w Londynie, w 2019 roku. Walka trwała pełne pięć rund, a jednogłośną decyzją sędziów górą był Parke.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Perfekcyjna bramkarka"! Iga Świątek poradziłaby sobie w futbolu?
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić