FEN 34. Zamieszanie po walce uczestnika Fame MMA. W oktagonie mógł stanąć jego ojciec!

62

Po raz pierwszy w historii na gali FEN zorganizowano także tzw. freak fighty. W jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków Mateusz "Muran" Murański zmierzył się z Arturem "Epic Cheat Mealem" Sycem. Mało kto wie, ale w oktagonie mógł pojawić się... ojciec "Murana".

FEN 34. Zamieszanie po walce uczestnika Fame MMA. W oktagonie mógł stanąć jego ojciec!
Mateusz Murański wygrał swoją pierwszą walkę (Instagram)

Zaledwie dwa tygodnie temu "Muran" walczył podczas gali Fame MMA. Murański przegrał jednak z Arkadiuszem Tańculą. Jak sam przyznał w przerwie miał zaledwie jedną jednostkę treningową! Przez tydzień odpoczywał, a przez kolejny przebywał na planie filmowym.

Walka z Arturem "Epic Cheat Mealem" Sysem trwała pełne trzy rundy. Po jej zakończeniu obaj zawodnicy padli na deski, niemal jak w filmie "Rocky". Byli potwornie zmęczeni. Decyzją sędziów górą był "Muran", dla którego to pierwszy w karierze triumf.

Zadyma po walce "Murana". Sensacyjne wyznanie

Po walce doszło do zamieszania. Jeden z członków teamu Syca krzyczał do "Murana". W oktagonie pojawiła się ochrona. Obyło się jednak bez rękoczynów.

Takie obsceniczne, infantylne zachowania takich atencjuszy... To nie o to chodzi - skwitował krótko Murański tuż po walce.

Przyznał także, że w jego miejsce mógł walczyć jego ojciec, Jacek. Gdyby 27-latkowi przeciągnęły się zdjęcia na planie filmowym, wtedy doszłoby do roszady. Jacek Murański niespodziewanie zastąpił go na ważeniu.

FEN 34. Walka TikTokerek i uczestników "Hotel Paradise"

W walce z udziałem dwójki TikTokerek zwyciężyła Paulina Paola. "Udusiła" swoją rywalkę Wiktorię "tu_viciię" Gnieciak. W pojedynku uczestników programu "Hotel Paradise" efektowne TKO wykonał Adam Radziszewski, pokonując Kamila Piórkowskiego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: FEN 34. Starcie uczestników programu "Hotel Paradise". Przepychanki na ważeniu
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić