Głośne rozstanie w świecie piłki. Wanda Nara przeżyła upokorzenie

21

Mauro Icardi przeszedł do ofensywy w konflikcie z Wandą Narą. Po rozstaniu z piłkarzem Argentynka wciąż bez skrępowania korzystała z jego karty płatniczej. Icardi postanowił to przerwać i... zrobił to z zaskoczenia!

Głośne rozstanie w świecie piłki. Wanda Nara przeżyła upokorzenie
Mauro Icardi i Wanda Nara rozstali się (Instagram, Wanda Nara)

Historia małżeństwa Mauro Icardiego oraz Wandy Nary była burzliwa, więc i takie samo okazało się ich rozstanie. Para zdecydowała się na rozwód, do którego jeszcze formalnie nie doszło. Po dziewięciu latach wspólnego życia osiągnięcie porozumienia co do warunków rozejścia sprawia im jednak duży problem.

Konflikt Mauro Icardiego i Wandy Nary budzi duże emocje wśród latynosów, ale też między innymi we Włoszech czy w Turcji. W przeszłości 29-letni napastnik był gwiazdą boisk w Italii, a obecnie występuje w barwach Galatasaray Stambuł.

Do opinii publicznej docierają nowe informacje o nieporozumieniach sportowca i byłej partnerki, która w przeszłości była również agentką Mauro Icardiego. Okazuje się, że Argentyńczyk przystąpił do ofensywy i... zablokował dostęp do karty płatniczej Wandzie Narze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Sytuacja mocno zaskoczyła gwiazdę z Argentyny. W czasie wakacji w Urugwaju wybrała się na zakupy i absolutnie nie oszczędzała. Nadszedł jednak czas na zapłacenie rachunku w sklepie, a użycie karty męża okazało się niemożliwe. Wanda Nara przeżyła upokorzenie, kiedy sprzedawca poinformował ją o zablokowaniu karty. Mauro Icardi nie poinformował o tym zawczasu małżonki.

Sytuacja rozwścieczyła Wandę Narę, która opiekuje się dziećmi, będącymi owocem jej związku z Mauro Icardim. Postanowiła utrudnić kontakt z pociechami mieszkającemu w Europie piłkarzowi. Icardi musi w tym celu podróżować do Ameryki Południowej i prosić żonę o możliwość spotkania z dziećmi.

Wszystkie próby pojednania kończą się niepowodzeniem, a spory między małżonkami będzie najpewniej rozstrzygać sąd. W tej historii doszło już jednak do licznych zwrotów akcji, a lubiący blask fleszy Argentyńczycy mogą jeszcze zaskoczyć.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić